Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szerelmes vagyok belé, de már egyszer szakítottunk, mert nem akarja lekötni magát. Ma már alig tartjuk a kapcsolatot, ám nekem mindenről eszembe jut és bár tudja az agyam hogy komolytalan de mégis szerelmes vagyok belé, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú (25-30) és én pedig (20-26) szoval már szakítot velem egyszer semmi különösebb problémáért csak mert ugy erezte épp nem lángol és mert párszor felhúzta magát azon amin vitáztunk. A kapcsolat után baratság féleségben maradtunk pár hónap szünet után, ami abba torkollt hogy párszor együtt voltunk...aztan én mondtam hogy ez mi? akaratlanul is terveztem vele, de ő neki szinte ez rosszul esett, aztán közöltem vele hogy udvarol egy fiu akivel el is kezdtem járni mert tényleg komoly kapcsolatot akartam végre, és meg is szakítottuk a kapcsolatot. Az új kapcsolatomnak annyi lett, mert nem tudok így szerelemes lenni, még mindig őt szeretem, viszont vele nem tervezhetek elvileg....és én nem tudom elfelejteni, nem haragszok rá semmiért, és megmagyarázhatatlanul vágyok a társaságára, hogy a közelében legyek, hogy lássam a szemét, a mosolyát. Mit tehetek?

2013. nov. 20. 00:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Engedd el. Lelkileg.
2013. nov. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. De miért, szerinted ha éreztem hogy ő is szeret, csak ez a felelősségvállalás hiánya ilyesmi s baj....akkor ha ez megváltozik benne nem lehet jó? vagy soha nem fogja akarna lekötni magát ha ~ 28 évesen nem akarja?
2013. nov. 20. 00:40
 3/10 anonim válasza:
Elnezest az offert, nem valasz a kerdesedre, de nem ertem, mi az, hogy 20-26, 25-30? Nem stabil a korotok?
2013. nov. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak anonim akartam maradni :) szoval 29, 25
2013. nov. 20. 00:49
 5/10 anonim válasza:
Oo, koszonom. :) Visszaterve a kerdesedre, egy ideig szerintem ne probalj keresni uj fiut, viszont ot is engedd el, mint ahogyan az elozo valaszolo leirta. Foglalkozz inkabb magaddal, a munkaddal, a csaladoddal, a barataiddal stb.
2013. nov. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
jo, csak akkor mondjatok el, miért nem éri meg hogy tovabb foglalkozzak vele..:(
2013. nov. 20. 00:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz szenvedni egész nyugodtan folytasd ezt így tovább hisz neki tutira jó az ingyen szex. Ha komolyabbat felejts el vele.Megmondta hogy ki akarja élni magát. Igen ez egyszer elmúlik de ha meg akar állapodni talál magának új párt, nem fog visszatérni hozzád. Ennek itt vége van engedd el. Minél jobban ragaszkodsz és keresed a kibúvókat a tetteire annál később kezdhetsz el te is előre nézni végre. Szakits meg vele minden kapcsolatot legalább ennyi tartás legyen benned ő már megmondta hogy nem akar.
2013. nov. 20. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
szerintem ha nem akar komoly kapcsot ilyen idösen akkor ...majd 40 évesen rájön h családkéne, vagy az ilyen ember akkor sem?
2013. nov. 21. 01:31
 9/10 A kérdező kommentje:
Az egészben az a legfájdalmasabb, hogy nem tudom mit rontottam el, sőtt hogy én rontottam e el, vagy akárki lettem volna, a mostani személyisége miatt ugy is ez lett volna a vége...?szerintetek.
2013. nov. 21. 01:33
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezt sajnos nem lehet biztosan tudni. Valószínű bárki lehetett volna akkor is menni akar..

Igen rá fog jönni hogy család kell de nem fog emiatt felkeresni újra.

2013. nov. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!