Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha beleszerettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha beleszerettem a legjobb barátomba? :O

Figyelt kérdés

Lassan másfél éve ismerjük egymást és szinte egész nap együtt vagyunk.De úgy érzem hogy ő nem akar semmit...vagy csak nem akarja elmondani.. :/

Mostanság mindig aranyosakat ír meg sokszor odabúj hozzám...ez azt jelenti hogy szeret? :O

Érdemes megpróbálni vele?

Nem bánnám meg később?


2013. nov. 24. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha aranyosakat ír meg odabújik hozzád, akkor a fizikai részével nincs gond, fizikai vonzalom megvan.

Szerintem kezdj el kicsit "csajként" viselkedni vele.


Na ennyit a lányok híres barátzónájáról :"DDD Látjátok, hogy nem létezik?

Mióta szereted amúgy? Úgy veszem le, hogy nem első látásra volt szerelem, hanem később alakult ki...?


18/L

2013. nov. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Másfél éve ismertük meg egymást...

És kb 3-4 hónapja szerettem bele

2013. nov. 24. 21:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha megkérdezhetném, akkor változott amúgy a gyerek? Pl. nyitottabb lett, vagy többet bókolt?

Vagy ugyanaz, mint másfél éve, csak esetleg jobban megismerted?


18/L

2013. nov. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Változott..rengeteget

Sokkal másabb velem mint eddig...nyitottabb

2013. nov. 24. 21:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Értem. Ezt csak azért kérdeztem meg, mert sokan írják, hogy a barátzónából nem lehet kikerülni. Hát, de, lehet, csak elég nagy határozottság kell hozzá. Egy másik lány ismerősöm is azt mondta, hogy gimiben szeretett bele valakibe, akiben általánosban is együtt járt,de nem érdekelte a hapsi, és vele is azt volt a helyzet, hogy kedvesebb, nyitottabb lett.


Azt tudom tanácsolni, hogy legyen te is kedvesebb, nyitottabb, nőiesebb, vonzóbb, mutasd ki, hogy nem közömbös számodra.

Ha simán megkérdeznéd, hogy viszont szeret-e, akkor még lehetne nem a válasz így(bár szerintem van esély, mert hozzádbújik, nyitott, cuki dolgokat ír), viszont ha úgy próbálod meg megtudakolni az érzéseit, hogy közben közeledsz is felé,növeled az esélyét az igennek.


18/L

2013. nov. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot megfogadom :)
2013. nov. 24. 21:29
 7/7 anonim ***** válasza:

nem tartom valószínűnek h ő barátságból bújuk hozzád meg egyebek...a fiúk nem szórakoznak ilyenekkel. sztem egyértelmű mit akar.

22F

2013. nov. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!