Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan oldjátok meg, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan oldjátok meg, ha párotok éjszakai műszakban fog dolgozni?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki az én párom ilyen helyzetbe kerül, és el sem tudom képzelni milyen lesz ezután, mikor én hazaérek munkából ő akkor indul, és mikor ő hazaér én akkor indulok...El van veszve minden?
2013. nov. 25. 13:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincs veszve semmi.Csak nehezebb lesz!
2013. nov. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
csak nekünk így is elég nehéz...
2013. nov. 25. 13:27
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez nem egyszerű dolog értem az aggodalmadat.

Akkor marad a hétvége a hosszabb együttlétekre, úgy néz ki.

Az én párom tűzoltó és ezen kívül a másodállásában is éjszaka dolgozik, szóval értem miről beszélsz.

Azoknak a pároknak, akiknek olyan ideális munkájuk van, hogy minden estét együtt tudnak tölteni, nem is tudják mekkora szerencséjük van.

Ráadásul egyes hivatásoknál olyan, hogy ünnep, hétvége és egyebek nem nagyon léteznek.

Ezt a legnehezebb a másiknak elfogadni, akinek van egy fix időbeosztása.

Kitartás, ha szeretitek egymást akkor megszokjátok!


27N

2013. nov. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hétvégén csak nem dolgoztok.
2013. nov. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%

#4

Szerinted hétvégén nincs tűz?

2013. nov. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hétvégén is dolgozunk, ez a beosztástól függ. megkérjem, hogy ne vállalja el a munkát? most munkanélküli...
2013. nov. 25. 13:29
 7/12 anonim ***** válasza:
47%

Persze ezt az előző válaszoló példájára értettem de sokan dolgoznak hétvégén is. Nagyon kevés olyan munkahely van ahol nincs hétvégi munka.

És igen nehéz lesz így de meg lehet oldani. Amikor lesz pár szabadnapja akkor együtt tudtok lenni és bepótoljátok. Nézzétek a jó oldalát, így nem fogtok egymásra unni sem egymás agyára menni. :)

2013. nov. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Pár év és azt fogod várni, hogy mikor megy már dolgozni, te hősszerelmes! -P
2013. nov. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne kérd meg! Tudod milyen kellemetlen lehet neki, hogy te dolgozol nő létedre ő meg nem? Rohadt kínos ám, ha a nő tartja el a férfit. Semmiképpen ne beszéld le a munkáról! Ne hagyja abba a munkakeresést és biztosan talál majd másik munkát, ahol nem kell éjszakáznia, de most feleljen meg ez!
2013. nov. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 ASOT ***** válasza:

3-masnak teljesen igaza van.

ÉN is 24 órában dolgozok még is megoldható a dolog, és nincs olyan, hogy ünnep vagy hétvége. Ha szeretitek egymást meg fogjátok oldani.


Rengetegen dolgoznak így, és egyiktől sem kérdezik meg h van e gyereke vagy családos e. Az orvosoktól korházakban nővérektől rendőrök tűzoltók stb.

2013. nov. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!