Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is magányos vagy esetleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is magányos vagy esetleg szerelmi bánatos? Ti hogyan űzitek el a magányt az életetekből?

Figyelt kérdés

A gondom az h magányos vagyok. Nem akar többet egy csaj sem randinál .. vagyis valamiért lekoptatnak idővel. Pedig mondták már páran h simán lehetne barátnőm nem ezzel van a gond. Mondta pár lány ismerősöm h helyes vagyok ... de akkor sem értem. Belefáradtam. Ti mit csináltok aminek a segítségével eloszlatjátok a szomorúságot vagy az ürességet?


24/f


2013. nov. 27. 10:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ismerkedek tovább:D
2013. nov. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Magányos farkas típus vagy, s ezt megérzik...

Hobbi? Tovább ismerkedés? Sok randi! Prostik!

2013. nov. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Prostik? Ez segítene? pl Netes Prostik?
2013. nov. 27. 10:17
 4/11 anonim ***** válasza:
Én már megszoktam. Feladni viszont sosem fogom maximum tartok egy pár hetes/hónapos szünetet az ismerkedéssel. Én nem hiszek benne, hogy a prostik megoldást jelentenének.
2013. nov. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen, azok! Nincs többe mint egy barátnő, s nagyon sok már azt az érzést adja... ;)

Jobb mint a kötél!

2013. nov. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hmmm. ..elég furcsa érv de elgondolkodtató. :|
2013. nov. 27. 11:14
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen,én is ilyen vagyok magányos már sok éve.Nem űzöm el,mert nem tudom,már beletörődtem és inkább foglalkozom olyan dolgokkal amiben jó vagyok és jó érzéssel tölt el ha csinálom.Én is már belefáradtam,már ott tartok valóban,hogy telibe szarom az egészet.Teljesen lazán veszem már,annyi csalódás és elutasítás után már valahogy kezdem tényleg megszokni ezt az egészet.

22/F

2013. nov. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
jó dolgokkal amihez értesz? Pl. milyen dolgokkal foglalkozol?
2013. nov. 27. 11:17
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is magányos vagyok. Szerelmi bánatos már nem, de sokáig az voltam.

Sportolok, barátokkal vagyok, próbálok keveset lenni egyedül, és így már nem is vagyok szomorú. 21/L

2013. nov. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Hát én például a mobiltelefonokhoz és számítógépekhez elég magas szinten értek,és ezekkel foglalkozom jelenleg.Hardveres,szoftveres szinten is.Szerelgetek,olvasgatok ezekkel kapcsolatban dolgokat,kipróbálgatom amit tudok,aztán ezzel elütöm az időt.Meg olvasgatok ha nagyon unatkozom,vagy csak elkezdek gondolkozni dolgokon,amiket még el kell intéznem stb.
2013. nov. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!