Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Drake13 kérdése:

Van egy csaj akivel jóba vagyok és elmondtam neki hogy tetszik de elutasított de aki 2 srác tetszik a csajnak azok meg nem viszonozzák a lánynak az érzését, mit tegyek hogy észrevegyen?

Figyelt kérdés
13 éves fiú vagyok aki magas barna lelapított hajú, szemüveges, vékony,nem annyi sportos de abszolút nem swag vagy páva. Ezen változtattam haj kapcsolatban és a szemüveget is hanyagolnom kéne mert a többiek aztmondják hogy szemüveg nélkül jobban nézek ki. A csajnak aki mellesleg egy osztályba jár velem pont ezek a menőbb,kissé bunkóbb, "szép" szemű srácok tetszenek. Szeretném ha jobban felfigyelne rám mint SZERELEM. Viszont a humor összeköt minket mert bármikor képesek vagyunk hülyülni. Mit tegyek? Miben változtassak?
2013. nov. 28. 19:31
 1/7 anonim válasza:
Ne változtass semmiben. ha valaki igazán szeret, azért szeret aki vagy. ne akarj mást játszani. a csajszi meg ha bejössz neki, hidd el észre fogod venni. de nem érdemes csak rajta gondolkodni. nagy a világ:P
2013. nov. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet nagy a világ de kb az én korosztályomban ugye a 13 éves fiúk körében csak nekem nem tetszenek a 9-es vagy fölöttük lévő csajok ugyanis én jobban szeretem a saját korcsoportomat plusz a csaj mint ahogy írtam jófej és azt láttam meg benne hogy olyan mint én lányban,nem hiúságból mondom de ugyanúgy a humor fontos neki is,nagyon tud szeretni ha valakit tényleg imád,nyílt,intelligens és hát az igaz hogy van több csaj de amiket először írtam le az nem sok csajnak tetszik úgytudom.
2013. nov. 28. 19:57
 3/7 A kérdező kommentje:
Mármint a külsőm.
2013. nov. 28. 19:58
 4/7 anonim ***** válasza:
41%

13 éves vagyok énis.:D engem abszolút komálnak..

figyelj

ez nem pávaság,sem swaggerség:

oldalt vágasd le a hajad,felül hagyd meg,és fésüld egyirányba oldalra,az vagány.

kontaktlencse.:D

és egyébként nem muszály,csak tippeket adtam :D

2013. nov. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kösz próbálom de az ötletek jöhetnek még mert szeretném ha tetszenék neki
2013. nov. 29. 15:47
 6/7 anonim ***** válasza:
a #4-es válaszoló válasza fizikai fájdalmat okozott :/
2013. dec. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kicsit nekem is de írjatok főleg lányok mert ők tudják mi kell a csajoknak :)
2013. dec. 13. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!