Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik tipusú nőt szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik tipusú nőt szeretik jobban? A formásat, vagy a vékonykát?

Figyelt kérdés
Sok olyan férfi van, aki jobb szereti ha van mit fogni egy nőn. Viszont a vékony lányok, mint modellek, címlaplányok sokkal felkapottabbak. Miért van ez?
2009. nov. 21. 16:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%

Tévedés!!!

Én valóban szeretem, ha van mit fogni egy nőn!!!

Nem asztalos vagyok, hogy egy darab lécet gyaluljak!

Igenis szeretem markolászni egy lány formás vagy teltebb idomait!!!

Arról nem is beszélve, hogy a szex is jobb velük, mert nem ütődik folyton nekem a seggcsontjuk...Baromi fájdalmas tud lenni!!!

De azért iszonyatosan dagadt ne legyen...

Csak picit formás vagy molettke!!!

31/F

2009. nov. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%

Azért felkapottabbak, mert valami állat kitalálta, hogy a véznaság milyen módi...

Ennek hatására a nők képesek állandóan fogyókúrázni, anorexiásnak lenni és minden étkezés után hánytatni magukat(bulémia)...

A modell lányokra sokkal kevesebb anyagból kell ruhát varrni, sokkal több a haszon 1-1 ruhadarab után, merthogy a vásárlói ára ugyanannyi...Csak gondold végig...

2009. nov. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
57%

Hát a 16:25 sem igaz, nekem tetszenek a vékony nők :)

(na persze nem a fogpiszkáló, és nem is az "előldeszkahátulléc tipusuak ;)

2009. nov. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
27%
Pedig most pont azokról a lányokról van szó!!!
2009. nov. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%

Az anorexia egy betegség . Semmi köze a divathoz.

és nyilván szexisebb sokkal egy feszes vékony lány aki sportos. Mint egy zsíros hájas tunya. engem már a szexi mozgásuk begerjeszt. nem az az alig bir mozogni meg leszakad a beton ha lép.

2009. nov. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
49%

Az anorexia egy olyan betegség, amit a modellipar váltott ki...

Az anorexiás lányok azért nem táplálkoznak megfelelően, mert önértékelési zavaraik vannak, mert az az elfogadott, ha egy lány sovány girhes gebe...Mert ezeket látják nap, mint nap a címlapokon...Ettől lesznek frusztráltak!

Éljenek a duci lányok!!!

25/F

2009. nov. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%

A formás vékonykát. Nem attól leszel formás, hogy narancsbőrös röfi vagy.

A nagy csüngő tőgyek pedig igenis gusztustalanok.


Nem kell fogyóznod, sportolj.

2009. nov. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
Könyörgöm, a modelleknek az az egyetlen dolguk hogy jól nézzenek ki, vékonyak legyenek! Ha rajtuk is lenne mit fogni bárki mehetne kifutóra. Tanuljátok meg elválasztani a kettőt!
2009. nov. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%

persze akor egy pasi csak kigyúrtan,kockahassal, 2m vállszélességtől jó pasi, jah és min 190cm és szolis igen azon van mit fogni ,az jóbban mutat mellettem...pfffffffffffffffffffff

ezis csak erről szól fogadjunk mutiba az a jobb...

majd eljön az ideje (remélem) mikor a plakátokon meg mindenhol pasik néznek vissza, a csapból is pucér pasitestek folynak,nem csak retusált r.ibancoké...láttátok már élőben zimányt v bódit??

JÓREGGELT MGYARORSZÁG ÉBRESZTŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ

Én nekem a photoshop jön be... attól lesz mindenki igazán szép..

2009. nov. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
65%

[link]


szerintem az ilyen alkatú nők a tutik ;)

2009. nov. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!