Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most hogy is van?

Figyelt kérdés
Van egy barátom öt hónapja a múlthéten viccből mondtam neki hogy nem is hiányoztál annyira, azóta ugy meg változott hogy azt írta egy sms-be hogy kezd kiábrándulni belőlem meg én is csak kicsit hiányzom neki, ezt nem értem miért változott meg ilyen hirtelen,most is nem jön hozzám inább a haverokkal megy sörözi, na jó mondjuk ezt is azért kapam szerintem mert tegnap én is a haverokkal voltam egy presszoba dumálni. Szerintetek van még esélyem arra hogy nem hagy el és ez csak egy szivatás
2009. nov. 21. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Neked biztos humoros lenne, ha azt mondaná életed értelme, hogy nem is hiányoztál neki...

Ilyet még viccből sem lehet mondani...Megaláztad.

Elég hülye, bizarr humorod van ami azt illeti...

2009. nov. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Te nyomott. Ez konkrét utalás volt (tőled, neki), hogy már nem is szeretlek annyira. Mit csináljon? Örüljön neki? Ő nem tudta, hogy viccelsz. Naná, hogy nem akar veled lenni, mert ő szeretett (lehet, hogy még most is szeret). Most viszont már nem mondhatod, hogy csak vicc volt, mert már sok idő eltelt. Szóval TAPS.
2009. nov. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora paraszt vagy! Ilyet még viccből sem lehet csinálni, komoly több éve tartó kapcsolatok is ilyen piti, sz*r beszólások miatt mennek tönkre... Lehetne egy kicsit több eszed is.
2009. nov. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2009. nov. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Elhihetitek hogy nagyon megbántam, és tényleg szeretem,de most viszont hogy bizonyítsam be neki? segítesetek. soha többé nem leszek ilyen hülye
2009. nov. 21. 18:35
 6/9 A kérdező kommentje:
JA és ez ma egy hete történt ő pedig kedden este írta azt hogy kezd kiábrándulni belölem ezt írhatta azért is hogy vissza vágjon? hogy nekem is nagyon fájjon
2009. nov. 21. 18:39
 7/9 anonim válasza:
De hát most mit vársz..pf. Eléggé megbántottad, szóval neked kell kezdeményezni a békülést. Csináljál valami romantikus randit, és éreztesd vele, hogy még mindig ugyanúgy szereted, és hogy HÜLYE VOLTÁL.
2009. nov. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem visszavágni akart, csak kiábrándult a vicced miatt...

Én megértem.

Szerintem kérj nyugodtan bocsánatot!

És éreztesd vele, hogy mennyire szereted, és próbálj meg nem poénkodni. mert az neked rosszul áll...

2009. nov. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek aki válaszolt írjatok még,hogy szerintetek hogyan tegyem jóvá ezt a nagy hülyeségemet
2009. nov. 21. 21:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!