Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem csak az európai, fehér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem csak az európai, fehér pasik jönnek be el nem tudnám magam képzelni egy nem európaival ez nóóórmális?!

Figyelt kérdés

Én vagyok a rasszista nácista cionista biciklista hogy nekem csak Európai pasi kellene amíg mindenki másnak fiúknak lányoknak egyaránt (főleg) ázsiai vagy fekete emberek jönnek be? az ázsiaiakkal szerintem túl nagy a kulturális külömbség és nem vagyok túl elfogadó ilyen téren vagy asszimilálódjon a mi életvitelünkhöz vagy lépjen le (ez a vallásra nem vonatkozik,mindenki higgyen amibe akar és gyakorolja is) ugyan ez a helyzet a feketékkel is. És vannak még ilyen emberek akik így gondolkodnak? És ezzel a gondolkodásmóddal én lokálpatrióta vagyok? vagy azt csak város esetében használják?

17/L



2013. nov. 30. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Ez lenne a normális. De manapság már aki a saját népét szereti jobban az rasszista.
2013. nov. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Leszarom.
2013. nov. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Egy egész ország áll mögötted
2013. nov. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Kinek a pap kinek a papné.
2013. nov. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Te (is) vagy Magyarország jövője.Pont ezért,mert a nem hagyod magad agymosatni,hogy az idegen a jó.Úgyhogy nyugi,teljesen normális vagy. :) Én is így gondolkozom amúgy.

26/F

2013. nov. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen normális, egyébként se érdekeljen mások véleménye!
2013. nov. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Normális egyrészt, mert hasonló a hasonlóhoz vonzódik, másrészt azért hülyeség, mert nagyon sok fekete van itt európából, pl franciaországból, tanulni. Akiknek már a szüleik is európában születtek. Az ő kultúrájuk semmiben nem más mint a tiéd. A férjem is ilyen pl, és már 10 éve magyarországon élt, mielőtt találkoztunk, tehát még véletlenül sem volt szó különböző kultúrák keveredéséről.

Nagyon sok ázsiainak is az itt született gyerekei már 18-20 éves felnőttek. Ők sem igazán más világ.


AMúgy a gond nem ott kezdődik hogy te azt tartod normálisnak, hogy neked legyen fehér/magyar párod, hanem ott, hogy ha olyat látsz ahol nem így van, azonnal fujjolsz meg vergődsz, az a nem normális kategória.

2014. dec. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mármint nem úgy értem, hogy ezt te csinálod, hanem HA ezt csinálnád, az lenne nem normális.
2014. dec. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!