Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit adjak barátomnak ajándékba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak barátomnak ajándékba szülinapjára?

Figyelt kérdés

Barátomnak karácsonykor lesz a születésnapja...

Valami ötlet, hogy mit adjak neki?

Egy nagyobbat a két alkalomra, vagy 2 kisebbet?


Ő 21 lesz, én 18 vagyok :))

Előre is köszönöm:)


2013. dec. 1. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:

egy mtz elég nagy?

vagy 2 fűnyíró

2013. dec. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 külön ajándék, te örülnél neki, ha csak egyet kapnál karácsonyra meg szülinapra? nekem elég közel van a kettő, és mindig utáltam az egy nagy ajándékot...
2013. dec. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 2 kisebbet adj neki. Az sértő lehet hogy egyet adsz a kettő alkalomra. Néhány ötlet: parfűm,MP3,ruhák...stb.... Ilyeneket vehetsz neki. Vagy piát is vehetsz neki :D vagy lepjed meg egy olyan szexuális élménnyel amit szeret. :D orál,anál,kötözős...bármi.. Szeretik az ilyeneket :D
2013. dec. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam ma, hogy sütök neki tortát..és lehet gravíroztatok egy vihargyújtót vagy valamit.

Ez milyen ötlet?


Barátnőmtől kaptam még azt az ötletet, hogy vegyek szexkockát neki, amin pózok és helyek vannak XD

2013. dec. 4. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!