Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért bámul állandóan órán,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámul állandóan órán, ha beszélni meg nem jönne oda hozzám?

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam, aki sokszor észreveszem, hogy bámul az órákon. Néha szoktunk beszélgetni, ha épp úgy adódik, de magától nem jönne oda hozzám beszélgetni, inkább a haverjaival vagy más lányokkal társalog. De akkor miért bámul engem állandóan, meg állandóan tőlem kérdez sulival kapcsolatban, mikor van nálam okosabb is az osztályban, aki jobban elmondaná?
2013. dec. 2. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerinted én tudom?
2013. dec. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"van nálam okosabb is az osztályban"


efelől nincs kétségem

2013. dec. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

En nagyon jol tudom miert, mert tetszik neked, de ugy van vele, hogy te neki tul jo vagy, vagy csak siman fosos...

de kezdj el vele beszelgetni, meglatszik mi fog valtozni, ha semmi akkor mondd meg neki, hogy " nem tetszel, ne bamulj " ha mas nem jon be

2013. dec. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
bejösz neki csak fél kezdemenyezni :d
2013. dec. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kér lehetőséget látok.

1) Otthon amikor kirázza rád gondol, s ha Te szólnál neki, hogy akkor hagyná, hogy te rázd ki neki....


2) Nagyon szerelmes, s nem mer lépni, mert bármit elviselne de azt nem, hogy biztosan elutasítsd. Olyan áron se, hogy nem derül ki számára, hogy összejöhetne veled valójában.

2013. dec. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 NÉVTELEN404 válasza:
órán bámul, hm elég érdekes, esetleg előtted ül is úgy fordul hátra?? ha nem néznie kell valahova basszus....
2013. dec. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá, puszild meg majd anélkül, hogy bármit is mondanál, ülj vissza a helyedre! Tutira odamegy Hozzád!:)
2013. dec. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7# ugy kirohognenek, mint egy 6 eves lany fasssszal
2013. dec. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz te!
2013. dec. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!