Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratnomnek szeretnek venni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnomnek szeretnek venni karacsonyra valami kulonleges ajandekot?

Figyelt kérdés
mind1 lenne milyen oszegbe persze nem 100ezres osszegbe kb max20 ezresbe csak nem tudom h mit kene venni neki :/ tudom h a karacsony nem az ajandekrol szol de kaptam tole egy nagyon draga orat es ezert akarnek venni picit dragabb ajandekot mit javasoltok?

2013. dec. 2. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
pááálinkáát!
2013. dec. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

kosz a normalis valaszt-.-

lehetoleg vki normalis irjon mar :)

2013. dec. 2. 17:55
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem ékszert vegyél neki:))de szerintem az lenne a legaranyosabb(persze az ékszer és te önmagában is óriási ajándék vagytok) ha elhívod valahova,beültök egy kávézóba,sütiztek és közben előveszed és odaadod neki:)utána meg egy séta,vagy bármi:) szerintem örülne neki:))

L

2013. dec. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!