Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 éves barátnőmnek mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves barátnőmnek mit vegyek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Mennyire szeretik a lányok pl az ékszert ? De azt sem szeretnem hogy rosszul érezze magát mivel még tanul igy nem tudja nagy költségekbe verni magát, igaz nekem sem olyan nagyszerű a munkám de tudtam annyit félre rakni hogy pl ékszer is szoba jöjjön. Előre is köszönök minden tippet
2013. dec. 2. 22:24
 1/6 QueenRavenna ***** válasza:
Egy pulykakakast.
2013. dec. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Anal Intruder 2040
2013. dec. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én például imádom a bőr karkötőt :) Én a barátomtól az első karácsonyra kaptam parfümöt és egy aranyos plüssállatkát és nagyon örültem neki :) De például csináltathatsz pólót, párnát, bögrét, amin a Ti fényképetek van :) Sőt, plüssmaci pólójára is lehet már nyomtatni, szerintem irtóra aranyos :) Vagy készíts Neki saját kezűleg ajándékot, azt mindenki jobban értékeli! Például vehetnél fa képkeretet, amit a saját fantáziád szerint kidekorálhatsz, vannak hozzá eszközök dekorboltban és nagyon jópofa képkeretet lehet így csinálni, aztán beletenni a közös képeteket :)Vagy például én most láttam egy fotósboltban üvegszívet, amibe a közös fotótok lehet és ha megrázod, olyan, mint egy hógömb, csak apró szívek szállingóznak :D Ezek nem olyan hatalmas nagy összegű dolgok és szerintem örülne Nekik! :)
2013. dec. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egy feka srácot!
2013. dec. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem, ha Te csinálnál neki valamit annak jobban örülne, mint ha vennéd. Nem ismerem a barátnődet, ezért ötletem nincs, én csak ezt tudom tanácsolni.
2013. dec. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól függ,milyen az ízlése. Nem írtad,mióta vagytok együtt,de csak tudod,mit szeret... Láttál rajta ékszereket? Ha igen,biztos örülne neki. Amúgy ha jóban vagy a tesójával,anyukájával,akár tőlük is kérhetsz tippeket! Amikor az én pasim megakad ajándékötletek terén,elmegy húgommal vásárolni:D

De mittudomén... Szeret olvasni? Akár egy könyv is jó választás. Egy biztos: parfümöt ne vegyél,hacsak nem tudod biztosra,hogy mi a kedvence,mert az elég kínos,ha rosszul sikerül a választás:D

2013. dec. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!