Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim azt várja, hogy öltözzek ki ilyen hidegben. Teljesítsem a kérését?

Figyelt kérdés
Jövőhéten találkozunk a munkatársaival és célzott rá, hogy legyek szexi. Szóval ő ilyen koktélruhára gondol nejlonharisnyával meg körömcipővel! Én nagyon fázós vagyok és legszívesebben meleg csizmát vennék fel bárhová, nadrgot, alá harisnyát, trikót, felsőt pulóvert... de áhh.. Körbeakar mutogatni, vagy, mi?
2013. dec. 4. 16:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
minimum, hogy miniruhát-koktélruhát veszel fel harisnyával, magassarkúval úgy ahogy azt illik. esetleg még az összes munkatársát is leápolhatod.
2013. dec. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

"ő ilyen koktélruhára gondol nejlonharisnyával meg körömcipővel"

charles xavier professzor úr, te vagy az?

2013. dec. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
kicsoda második? komoly a kérdésem!
2013. dec. 4. 16:52
 4/19 anonim ***** válasza:
Szia. Teljesítheted, ha van kedved. Segítek kicsit, én 2 harisnyát szoktam felvenni, mindkettő nejlon és fekete, de vastagabb, a szexihez nem kötelező a koktélruha, egy csinosabb szoknyát is párosíthatsz valami klassz nőcis csizmával, úgy már nem fogsz fázni, plusz ugye kabát és sál. Remélem tudtam segíteni.
2013. dec. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
33%

igen azt akarja... majd utánna leápolhatod is öket... ilyen pasit felakasztanák -.-

- ok ban majd igy öltözz ki? h*lye leszel...

de te tudod majd ha az összes munkatársa végigment rajtad akkor majd nézhetsz... épp ésszel otthagynám a p*csába ezt a k*cs*göt -.-"

2013. dec. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Csinosabb ruha, magassarkú csizmával és persze vigyen autóval, vagy hívjon taxit :)
2013. dec. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

fagyjál meg az őt nem érdekli

olyanban legyél ami az alkalomhoz illik és nem fázol benne

2013. dec. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Költőnő? ***** válasza:
100%
melegebben is fel lehet csinosan/szexisen öltözni. Nem csak az szexi, amiből mindenhol kivan mindened.
2013. dec. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%

Az enyém is pont ezt mondta. Még azt is megmondta hogy álljon a hajam. Már csak azért se úgy fog ;) Nehogymár azt higyje a rongybabája vagyok! Jól le is hűtöttem, miután magamhoz tértem a döbbenettől :D

Örülhet ha elmegyek, ugyanis eljönni nem hajlandó értem elhiszem, hogy sokat eszik az A8-as Audi de valamit valamiért, nem???

Ha neki fontos, hogy a hülye haverjai előtt felvágjon velem szóval akkor min. jöjjön már el értem de az se ártana ha kifizetné a szépészeti költségeimet!!

2013. dec. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A kiöltözés nem azt jelenti, hogy kipakolod mindened -.-
2013. dec. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!