Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyibe kerül egy ezüstnyaklánc?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül egy ezüstnyaklánc?

Figyelt kérdés
Most rendeltem páromnak és magamnak egy ilyen ketté törhető ezüst szívmedált, és nyaklánc nincs hozzá. Hol tudnék hozzá venni ezüst nyakláncot, eléggé olcsón?

2013. dec. 4. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Heló!


Voltkaépp bármelyik ékszerüzletben, ami nem luxusbolt. nyakláncot már 2500-3000-ért is kaphatsz.

2013. dec. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És zálogházban is kaphatok? :D
2013. dec. 4. 18:18
 3/4 anonim ***** válasza:
a zálogházban nem veszik át az ezüstöt, legalábbis gyűrűket meg nyakláncokat nem, ezüstből legfeljebb kisebb dísztárgyakat találsz ott. amúgy az a párezer forint egy nyakláncért nem sok szerintem.
2013. dec. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát nekem 2200 ért volt
2014. okt. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!