Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Korkülönbség párkapcsolatban....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korkülönbség párkapcsolatban. Vélemyén?

Figyelt kérdés
Titeket mennyire zavar a korkülönbség egy párkapcsolatban? mennyi a maximális különbség aminél fentebb már nem mennétek? vagy mi az amire még aztmondjátok hogy annyira nem nagy baj? körülbelül 10 év van köztünk, és az lenne a kérdésem hogy szerintetek később mennyire hatna ki a kapcsolatunkra ez az egész?
2013. dec. 5. 01:32
 1/6 anonim ***** válasza:
korotok?
2013. dec. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyén függő.

De 18 felett,hülyeség csak emiatt nem megpróbálni.

2013. dec. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
19/L-29/F
2013. dec. 5. 01:52
 4/6 anonim ***** válasza:
működhet
2013. dec. 5. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is egyénfüggő, érett gondolkodású lány, aki nem azért kell a pasinak, mert tizenévesen azért még mindenki Barbie, és jó vele dicsekedni, hanem mert normális társ, abból lehet egy működő kapcsolat.

De sokszor van azért az előbbi, hogy azért vannak a fiatal lánnyal, mert ettől nagyobb kannak hiszik magukat.

Hogy mennyire lehet káros később, hát igazán az számít hogy miben gondolkodsz, ha házasságban, akkor azért sok a tíz év, 40 éves nő még vígan elvan, az 50 éves pasival már lehet gond, de ez most egy undorító sztereotípia, mert egyáltalán nem biztos hogy így van.

Szóval az egyéntől függ, és nem az év számít.

2013. dec. 5. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem 19-29 az sokkal neccesebb mint mondjuk egy 29-39.

mármint nem úgy, hogy ciki, hanem h nehezebb összecsiszolódni.

csak azért mondom, mert nekem a szüleim között 12 van, de ők 27-39 évesen találkoztak

2013. dec. 5. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!