Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok tinektek mi a véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok tinektek mi a véleményetek erről ismerkedésről, vagy szerintetek hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és még szűz. Fb-n nagyon szimpatikus volt egy fiú és bejelöltem rá írtam (honnan ismerem stb meg ilyenek a vége nem lett semmi)

Azonban 2 hónap múlva rám írt, hogy nézegette a képeimet szép lány vagyok, azt mondta adjam neki oda számomat, egyből felhívott és sokat beszélgettünk kb 1 órát.

Fb-n csak néha beszélünk, mert mindig felhív azóta mindennap, de ennek már egy hete.

Az első telefonos beszélgetés után elkezdtem ki deríteni, hogy ki csoda milyen családból származik, kik a szülei, mert a pesti én meg nem, de sok közös ismerősünk van. Mi után nyomozgattam találtam az interneten egy esküvőt, amin ő szerepel a menyasszonyával és az egész családjával nagyon szép lányt vett el, és szerintem az a lány sokkal szebb, mint én... ( amúgy egy nagyon jó módú fiúról van szó, aki ezért pont nagyon beképzelt, mert azt hiszi a pénzével mindent megtehet). Az esküvő egy évvel ezelőtt volt.

De még , azt is kinyomoztam, hogy a felesége max két héten belül szül.

Azóta, minden áldott nap felhív napi szinten ilyen 3 órát beszél belem telon, az ő pénzéről... és mikor kérdeztem, hogy van e felesége le tagadta, más nap megmondtam neki, hogy tudom, hogy hazudik, de elküldtem neki a videót,amit láttam, ennek hatására ve vallotta, hogy igen, de azt mondja nem lesz gyereke.. azonban 100%-ig tudom, hogy ebben is hazudik. Egy hét telefonos beszélgetés után, azt mondja, hogy most már le benzinezik hozzám, mert találkozni akar velem, én ezt igazságszerit húzogatom, mert lehet nem kéne találkozzak vele ezek után szerintetek mi legyen?

Meg a másik dolog, hogy telol sokszor elmondja, hogy ő már nem szereti a feleségét, neki nem lesz gyereke, de ő neki a testiség nagyon fontos meg, hogy ő neki perverz fantáziái vannak, meg hogy neki csak ez a témája van meg az autók, meg szívesen elképzelne engem csak egy bugyiba és semmi másba én közöltem vele, hogy én nem ilyen típus vagyok meg minden , de ezeket a dolgokat ő miden egyes beszélgetés során felhozza, és én szerintem ő nem akar tőlem semmi komolyat, csak ágyba vinni utána meg elhagyni és a feleségét csalni...

És már ezek után nincs is annyira sok húzalmam találkozni vele, szerintetek mi legyen továbbra is hív és beszélgetünk persze az ő pénzén..

Meg azon elgondolkodtam, hogy meg érek neki annyit, hogy le beszélje velem a pénzét....

Szóval mi véleményetek, milyen szándékai lehetnek én velem, komolyan gondolja, vagy csak kalandot keres szerintetek? Meg a másik, ami engem zavar, hogy egy kisbaba egy örökre összekötő kötelék lesz a kettőjük életében amúgy a fiú 20 éves.


2013. dec. 5. 08:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hagyd békén szerintem, ha nem játszik tiszta lapokkal, akkor semmi értelme az egésznek, mert mindig csak a mellébeszélés lesz...
2013. dec. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

A kulcsszó:


"nagyon jó módú fiúról van szó"

2013. dec. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
hagyd az ilyen retek görényt.
2013. dec. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Valószínű nem költ semennyi pénzt hanem korlátlanul beszél mert akinek ennyi ideje van pofázni 9 hónapos asszony mellett.

Te rendkívül ostoba és naiv vagy kérdező, a pasi egy utolsó gerinctelen sz@rházi, egyedül a feleségét sajnálom de ő sem egy észlény, ha hozzáment.

Nem mellesleg úgy tűnik nagyon is bejön neked ez a pénz dolog és az, hogy ezzel próbál imponálni mert nem tűnik úgy mintha többre tartana téged vagy akár az asszonyt is egy marék szárított molylepkénél.


Azt sem tudom minek veszed fel neki a telefont, látszik, hogy csak bejössz neki úgy ahogy és beléd akar üríteni párat aztán szép jóccakát vagy talán azt hiszed ő a gazdag, sármos szőke herceg aki majd meglátva téged könnyes szemekkel a karjaidba borul és ott azonnal szerelmet vall egy vörös rózsával? Már az első hazugsága után hagynod kellett volna az egészet amire még rátesz egy lapáttal, hogy az első hazugsága az volt, hogy NŐS, könyörgöm, áh...

2013. dec. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha nem csak naiv csajok válasza érdekel:


Kb. 10 ezer forint minden mobil szolgáltatónál a belföldi korlátlan hívásos csomag, ha ilyen van neki, akkor egy forint plusz költsége sincs azzal, hogy Veled napi 3 órát beszél.


Igen van nála esélyed arra, hogy ne csak egy rövid kaland legyél, hanem egy-két éven át szponzorált titkos barátnője (feleség mellett). Ha pénzes a srác, 100-200 ezert Ft-ot gond nélkül költhet rád egy hónapban, tehát ha kell a pénze akkor hajrá. Ha viszont önérzetes csajnak tartod magad, akkor nem leszel szerető.

2013. dec. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Előzőnél a pont. Már alapból ez, hogy alig ismeritek egymást és már hazudozik. 20 éves létére ez nem "férfi", hanem egy kisfiú, akit anya meg apa rendesen felpénzelt. Ha másra nem is, legalább a feleségére tekintettel lehetnél, attól függetlenül hogy a pasi egy nyomorék. Valószínű hogy a nagy házasságuk zátonyra fog futni, de szerintem te sem örülnél ha ez miattad történne. Talán eljátszogatna veled 1-2 éjszakán, de én a helyedben a szüzességemet nem ilyen féregnek adnám oda.
2013. dec. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Kinyomoztad, hogy van felesége és lesz gyereke. Ő maga mondta el neked, hogy a szexen és az autókon kívül nem nagyon érdekli más. Te szűz vagy, ő meg már közölte is, hogy a perverz dolgokat szereti. Ennyi nem elég, hogy ne találkozz vele?
2013. dec. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Shai-Hulud ***** válasza:

"Meg azon elgondolkodtam, hogy meg érek neki annyit, hogy le beszélje velem a pénzét...."


Te nem is tudod, hogy egy férfi mit meg nem tudna tenni azért, hogy lefeküdhessen egy csajjal!

Hát még azért, hogy egy jó stabil szeretőre tegyen szert!

Neked kell eldöntened, hogy vajon ezt a státuszt célzod-e meg, vagy keresel olyan fiút, aki valóban szeret téged, és nem csak valami "kiegészítőnek" tart a felesége mellett.............

2013. dec. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Singularity válaszaolónak:

Ez már nekem is megfordult a fejembe, de nagyon valószínű, hogy akkor így beszél.

Nem vagyok sem ostoba sem pedig naiv, nem hiszek el bárkinek is bármit, amit mond pont ezért is kezdtem nyomozgatni a pasi után, hogy győződjek meg róla meg a találkozás előtt, hogy milyen ember, mert valakinek már az első beszédi ábrázolásából lelehet következtetni, hogy milyen ember is, és egyértelműen egy gerinctelen ember...

Mellesleg nem jön be ez a pénzes dolog, és arra írtam, hogy ő ezzel visszaél és, akkor úgy hiszi ezzel bármit megtehet. A pénz csak egy eszköz és vannak nála sokkal értékesebb dolgok is. Nem hiszem, azt, hogy ő sármos szőke herceg meg ilyenek ezek dolgok nem így mennek nem ringatom magamat mesékbe. Azért nem hagytam az első beszélgetés után, mert azáltal, hogy beszél még jobban letudom vonni, hogy milyen személyiségű ember és megismerem a valós szándékait. De különben igazad is van és köszönöm a válaszadat a többieknek is:))

2013. dec. 5. 09:38
 10/15 anonim ***** válasza:

De épp ez az, hogy már megismerted az illetőt, tudod, hogy össze-vissza hazudozik, nős ember, fiatal szűz lányokat próbál perverz dolgokra befűzni és még sorolhatnám.

Durván megfogalmazva az egyik legnagyobb r0hadék ember aki a világon van de akkor én kérdezem, miért vannak még benned kétségek arra vonatkozóan, hogy hagyd/ne hagyd és találkozz vele vagy sem? Már régen nem kellene foglalkoznod vele.

Nem mellesleg, ha belemennél a kis játékába és lefektetne akkor életed végéig bánnád a dolgot mert nehogy azt hidd egy szemernyit is foglalkozna a te igényeiddel az ágyban. Nem is lehet jellemezni az ilyen embert és a legszomorúbb az, hogy szaporodik.

2013. dec. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!