Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szokjam le a féltékenyked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szokjam le a féltékenykedésről?

Figyelt kérdés
Nekem ő a nagy Ő és kikészitem magamat és őt is.Szinte mindíg 1ütt vagyunk,lehet ezért sem foglalkozik velem már annyit, pedig csak több mint 1 éve járunk.Nekem nagyon szarul esik amikor mással szemezget,amikor mellette vagyok csak épp lese szar.Ilyenkor meg csodálkozik ha ideges vagyok,mert nem érti meg milyen lealázó,h.ott vagyok azt ráadásul 1 nálam bénább krossztehénnel szemezget!vagy én viszem túlzásba?Miért van h. én meg rá se nézek másra,mert engem nem érdekel más??
2008. júl. 12. 08:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

hello,

szerintem a féltékenység legtöbbször abból adódik, hogy nem tudod saját magadat elfogadni. én is az voltam nagyon sokáig és rájöttem hogy igazából saját magammal nem vagyok tisztában. pl sokszor úgy gondoltam hogy csúnya vagyok, sokszor megkérdeztem tőle h miért is jár velem. stb. de egy kis idővel le lehet róla szokni, csak akarni kell. gondold az h neked hogy esne ha ő lenne állandóan a nyakadon.. azért csinálja ezt amit csinál mert úgyérzi megfullad melletted. engedd el egy picit, mert akit szeretsz azt el kell engedned, ha tényleg szeret visszamegy hozzád nyugi :) remélem segítettem

2008. júl. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A féltékenység azt mondják,hogy az önbizalomnak a hiánya.Bízzál kicsit jobban magadban.Veled van egy éve,nem mással,gondolj erre.

Lehet,nem kellene annyit együtt lennetek,néha jót tenne,ha pár napig nem találkoznátok.A túlzott féltékenységgel,meg csak el fogod magad mellöl marni idővel.Hagyj neki és magadnak is néha szabadidőt.

2008. júl. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudod rengetek kapcsolatot a feltekenyseg mergez meg...az enyemet is a mindennapokban...kivel messz? hova messz? miert messz? miert vagy otthon? miert kell a bnodhoz menj? stb stb...az idom 99% at vagyok vele, es sokszor neki ez sem eleg es ok nelkul kezdi es vegzi a magaet...mostanaban plane es majdnem szakitottunk...fontos minel tobbszor megbeszelni h mennyire fontosak vagytok egymasnak...Veled van egy eve es nem egy masik csajjal akinek (allitolag) kacsintgat...

ezt uljetek le es beszeljetek meg, hogy zavar teged...remelem leszoksz errol, minden oke lesz:) sok sikert

2008. júl. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia, legelső kérdés: adott e valaha okot arra hogy féltékeny legyél?

Ha igen megértelek, ha nem akkor azonnal állj le, mert TE FOGOD EBBE BELEKERGETNI! Miért zavar ha megnéz mást? Férfiból van , és azéret van a szeme hogy lásson vele, ez még nem egyenlő sem a dugással, sem a szerelemmel. Ezeket te kapod meg. Akkor meg mi a baj? nem kell bazárkózni attól még hogy pasid van, te is ugyanúgy megnézhetsz egy jó kinézetű férfit. Nincsen abban semmi, csak nővelné az önbizalmadat, ha szemezgetnél egy jóképű pasival. Te magad mondod hogy egy nálad bénább krossztehén. Akkor meg, mi a baj? Én a helyedben csak ennyit mondanék. Apukám, neked nincs izlésed, de ciki! És ezzel máris elterelted a figyelmét.

2008. júl. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4%
És amikor a bnőm aztmondja, hogy elment otthonról bnőivel és máshonnan tudom meg, hogy valami köcsöggel smárolgatott akkor mit csináljak? Egyfolytában a nők csalnak és a fasz kivan velük..minden nő kurva
2008. júl. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy a féltékenység valójában birtoklási vágy.. ebbe pedig szerintem borzalmas belegondolni, hátha így már másképp látod. Azonkívül, gondolj bele fordított esetbe, mi lenne? Őt sem érdekelné. Vágj vissza, Te is szemezgess mással.. vannak helyes pasik bőven :)
2008. júl. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!