Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Primitív a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

több, mint 1 éve vagyunk együtt a barátommal, eddig is éreztem, hogy valami nem kerek a kapcsolatunkban és sokszor összeveszünk meg elbeszélünk egymás mellett, pedig szeretjük egymást. (sajnos) csak mostanra fogalmazódott meg bennem, hogy mi lehet a baj.

az első komoly kapcsolatom nagyon letisztult és őszinte volt. számomra az a természetes. nem volt kombinálás, nem volt elhallgatás, nem kellett attól félnünk, hogy bármelyikünk is eltitkol valamit, vagy "sunnyog".

a mostani kapcsolatomban viszont nagyon sok feszültség származik a kombinálásból. buta apróságokról van szó, de mégis annyi minden gyűlt össze, hogy már mindketten meg vagyunk feszülve. a páromnak előttem nagyrészt olyan barátnői voltak, akik az autója, pénze miatt voltak vele. így (gondolom) szokatlan lehet számára, hogy engem nem tud megvenni és úgy "letudni". ha feszültség van köztünk, hiába mondom el, hogy mi bánt, mégis elkezd valami mögöttes dolgot utánaképzelni, amikkel már megőrít néha. ilyenkor gyakran úgy állít be, mintha tipikus liba lennék. pl. telefonon beszélünk, azt hitte hogy már elmondtam amit akartam ezért elköszön (nem várja meg hogy én is elköszönjek) és rám vágja a telefont. utána elmondom, hogy rosszul esik, hogy sokszor ezt csinálja, legalább azt megvárhatná, hogy én is elköszönjek (amúgy csak akkor csinálja, ha más ott van mellette). erre kombinálni kezd: "persze, az a bajod, hogy a haverommal beszélgettem és nem veled trécseltem 3 órát". - nos, ilyen kaliberű dolgokról van szó.


mit gondoltok, hogy kellene vagy lehetne ezt letisztáznunk? tudom, hogy ezek baromságok, nem is érné meg ilyeneken feszkózni. nekem az leginkább a bajom, hogy így nem tudom elengedni magam, mivel ő sem teszi. ő is ki van éleződve és én is. sokszor olyan, mintha manipulálnunk "kellene" egymást. de nekem ez nem megy és nem is akarom! ez nem normális egy kapcsolatban.


mit gondoltok?


20N, párom 22F


2013. dec. 5. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
én úgy gondolom ez a srác nem igazán szeret Téged
2013. dec. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

sejtettem, hogy ilyesmi választ kapok.

igazság szerint már annyi nehézségen mentünk át, hogy biztos vagyok benne, ha nem szeretne, már az elején feladta volna. nem mindennap a kapcsolatunk.

2013. dec. 5. 19:07
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet, hogy segítene, ha pontosan ezt a sejtésedet elmondanád neki, higgadtan leülnétek és megbeszélnétek, 1 év elég idő ahhoz, hogy megérjen ennyit a dolog, nyugodtan megmondhatod neki szerintem, hogy te szereted, és félsz, hogy emiatt tönkremegy a dolog
2013. dec. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem attól félek, hogy elmondjam neki, hanem attól, hogy talán ettől is csak megfeszülne és nem tudnánk érdembeli változást eredményezni. nem tudom, hogyan lehetne feloldani az eddigi "görcsöket". bizalom kell, tudom. és még...?
2013. dec. 5. 19:17
 5/6 anonim ***** válasza:
ami a bizalomhoz kell, őszinteség
2013. dec. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2013. dec. 6. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!