Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha alkalmatok lenne rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha alkalmatok lenne rá, hogy a szerelmetek szeretőjévé váljatok, akkor belemennétek?

Figyelt kérdés

Van barátja, és vele biztos nem fog szakítani, de most nagyon közel kerültem hozzá, hogy ilyen titkos viszonyunk alakulhasson ki, és bár nagyon szeretem őt, és jó lenne ha az enyém lehetne teljesen, de a semminél még ez is jobb. Elképzelhető, hogy ezt bánni fogom később vagy csak jól járhatok?

22F


2013. dec. 6. 00:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Akkor saját magamat szarvaznám fel :D
2013. dec. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egy idő után totálisan beleszeretsz és hátrányban fogod érezni magad a barátjához képest. Szerintem maradj ki a dologból.
2013. dec. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

nem

kiábrándítana belőle, hogy egy büdös r.

2013. dec. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát ha te beéred azzal, hogy másodhegedűs vagy akkor csináld. De most nem a szíved hanem a hormonjaid beszélnek belőled.
2013. dec. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
A barátnőm a szerelmem :)
2013. dec. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Miért ne?Szerintem még az is elképzelhető hogy a csaj elhagyja a jelenlegi pasiját miattad.Szerintem egy próbát megér.
2013. dec. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem fogja elhagyni, vagy ha mégis, akkor se fog velem kapcsolatot kezdeni ebben egész biztos vagyok.
2013. dec. 6. 00:11
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Aha,elhagyja miattad a pasiját,aztán téged is másért :D
2013. dec. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 GentLnazi ***** válasza:
100%
Újfent bizonyság ,hogy az emberi mivolt undorító és szánalmas...kevés vagy ,hogy megszerezd ezért inkább a maradék után kuncsorogsz mint egy kidobott ruhes állat,mindamellett egy olyannal kezdenél valakit aki siman félrekefél...igen sosem lenne a tiéd teljesen,hiszen veled is megtenné,de javaslom próbáld meg,az ilyenek egymásnak valók!
2013. dec. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én is a feleségemre gondoltam egyből ... férje is, szeretője is legyek? Mi van?


Aztán elolvastam a kérdést, de nem lettem okosabb. Nem is értem, hogy miért akarsz tönkretenni egy kapcsolatot! Nem szégyelled magad, vagy a csajszi, ő nem szégyelli magát? Mindenkinek viszket?

2013. dec. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!