Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátomnak csak lánybarátai vannak, és féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés

A barátomnak kb. másfél éve CSAK én vagyok az egyedüli barátja akiben 100%-ig megbízik. Nem csak párkapcsolat, hanem legjobb barát is, és nekem is ő. Rajtam kívül fiúbarátok voltak neki.

Namost tudni kell róla, hogy ő elég közvetlen a lányokkal. Múlt héten váltott pár szót egy csajjal, és bejelölte facen. Tegnap meg már beszéltek is. Múltkor egy csajt cukizott le(kiderült, hogy "ironikus" akart lenni, ezzel kapcsolatban írtam ki kérdést). Ma beszélgettem vele, és nagyon fura volt velem chaten. Tényleg, alig válaszolt, teljesen mindegy, hogy mit írtam neki, mire kiborultam, és felhívtam telefonon. Igyekeztem higgadtan elmondani neki, hogy féltékeny vagyok, és zavar, hogy túl közvetlen a lányokkal, de nem akarok neki megszabni semmit, és próbálok változni, stb. stb. (tényleg nem hisztizve mondtam neki). Akármit mondtam neki chaten(holnap lesz a szalagavató, és közöltem, hogy igyekszem szép lenni, erre ennyit írt: OHHH :D ), beelegeltem. A telefonba is fura volt, nem nagyon nyugtatgatott, hanem olyanokat mondott, hogy én vagyok az egyetlen, akit szeret, de hogy ő a lányokkal könnyebben tud barátkozni. Ami érdekes, hogy másfél év után hirtelen elkezdi bejelölgetnia csajokat facebookon, meg rájuk írni, beszélgetni?

Annyira rosszul érzem magam. Közölte, hogy én vagyok az egyetlen nő az életében, és csak rám tud barátnőként nézni, bennem bízik meg, stb.Meg azt is mondta, hogy engem senki sem tudna helyettesíteni, meg ilyenek.

Csak az a baj, hogyha random ráír egy csajra, nem tudok nem féltékeny lenni. Énse szólítok le a suliból random fiúkat, csak úgy, főleg nem a barátom előtt. Múltkor jött egy idegen lány előttünk, és odakiáltott, hogy : SZIA! Azt mondta, hogy azért tud leszólítani embereket, mert miattam önbizalmat kapott.

Mondtam neki, hogy miattam ne adja fel önmagát, és maradjon ilyen, ha ilyen akar, megpróbálok én változni. De most nagyon rosszul érzem magamat.


2013. dec. 6. 21:20
 1/5 Költőnő? ***** válasza:
ha a legjobb barátod is, hh nem bízol benne? (itt most nem azt kérdezem, van-e okod az ellenkezőjére vagy nincs)
2013. dec. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet, hogy azt kellene csinálnod neked is, mint amit Ő csinál...
2013. dec. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mint barát, bízom benne. Ha csak a barátságot kell nézni, bízom benne. De itt nem csak barátságról van szó.

Amikor bulikba hívnak engem, ő nagyon sokszor féltékeny, pont a fiúk miatt. Én az összes fiú barátom elvesztettem miatta.

2013. dec. 6. 21:32
 4/5 Költőnő? ***** válasza:

h lehet különválasztani a kettőt?

Ha bízol vkiben, akkor tiszteled ha tiszteled, nem teszel olyat, amivel megbánthatod (legalábbis igyekszel)

Ha bízol vkiben, akkor bízol. Barátként meg főleg nem cheateli az ember a másikat.

2013. dec. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Irigylem a problémáidat. Komolyan.
2013. dec. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!