Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell ezt annyira félre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ezt annyira félre érteni? Többi lent?!

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom,akivel gyakran szoktunk ölelkezni,de ugy hogy amikor talizunk és ugy,vagy ugy van kedvünk,szóval értitek,és ugye mi évfolyam társak vagyunk..és mindig amikor a lány elmegy mindig kérdezgetik hogy ''Ti jártok?'' és mindenki félre érti,ennyire elavult már a fiu-lány barátság?

16/F



2013. dec. 6. 21:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a lány többet érez
2013. dec. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A fiú haverjaidat is ölelgeted? tudom sokan szokták, én szerintem hányinger ez az egész. Ölelgesd anyádat meg a barátnődet, a haverjaidat meg (függetlenül attól hogy fiú vagy lány) ne!
2013. dec. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Férfi és Nő között barátság nem létezik csak szex. :D Amúgy meg nem szokványos dolog, az ilyen közvetlen fiú-lány barátság, éppen azért nem, mert a srác haverokkal/barátokkal sem ölelkezik egy fiú. Remélem érted mit akarok mondani.
2013. dec. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A fiú lány barátság érdekes kérdés. Nekem inkább fiú barátaim vannak, de mindenki közül csak egy olyan van, aki ölelgetni szokott.
2013. dec. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Van amikor én de van amikor ő kedvezményezi az ölelést,de ne olyan ölelést képzeljetek el hogy most fél óráig dülöngélünk,hanem találkozunk és gyorsan egy ölelés és ennyi.
2013. dec. 6. 21:27
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok,de idővel megszokják,nyugi. :)

Bár engem sosem zavart,hogy azt hiszik,hogy együtt vagyunk,az osztályban mindenki majd megveszik a lányért,Ő meg engem ölelget. :P

2013. dec. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Végre egy normális ember:P

Engem igazából nem idegesít hogy azt hiszik hogy mi járunk hanem az idegesít hogy nem tudják a szemünkbe mondani,hanem azt csinálják hogy miután elment a lány oda jönnek,elhivnak arréb és megkérdezi hogy ''Ti jártok?'' Meg hogy biztos szerelmesek vagyunk meg minden..

2013. dec. 6. 21:32
 8/12 anonim válasza:
Hát nekem is van néhány fiú haverom mindegyikkel ugyanannyira vagyok jóba.. de mégis csak egyet ölelgetek ;) (igen ez célzás volt) Nálunk is ugyan ez van, hogy mindenki "zaklat" ezért, de már többé-kevésbé "megszokták". Mondjuk még most is sugdosnak a hátunk mögött néha :/ (egyébként én szeretném, ha nem csak "pletyka" lenne ♥) Szóval a válaszra: "Elavult a fiú-lány barátság? NEM, csak nem létezik és SOHA nem is létezett (max. ha nem a "megfelelő" nemhez vonzódik az egyik... ) <- gondolom te nem.., de azt se hiszem, hogy a lány igen.. HAJRÁ sokszor a kívülállók jobban látják a dolgokat mint te belülről ;) 16/L
2013. dec. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Mindkettőnk a megfelelő nemhez,azaz az ellenkező nemhez vonzódik:)

Nálunk az a baj hogy nem rég óta vagyunk ennyira jóba,és még furcsa mindenkinek,de szerintem nem fogják megszokni,semmi egoistaság nélkül mondom,hogy azért nem vagyok csúnya,vagyis én nem tartom magamat annak..nem azt mondom hogy hiperszuper ultrakirályul nézek ki de,azért nem is annyira rosszul,szóval azért figyelek magamra

és szerintem a lányok az én osztályomból azért cikiznek,meg cukkolnak mert féltékenyek a lányra,hogy ő ölelget engem..és látják hogy tetszik nekem hogy ölelget,és gondolom ebből azt szűrik le hogy biztos egymásba vagyunk zúgva,meg szerelmesek vagyunk meg minden..jó nem mondom azt hogy ilyen kőkemény fiu lány barátság van,mert azért az nem,mert én szivesen járnék vele,meg minden..csak nemtudom..nekem valahogyan fontosabb hogy mi ilyen jó viszonyba vagyunk mint hogy egy 2 hetes kapcsolattal leromboljuk..bár szerintem ez a barátság nem fog sokáig barátság maradni..

2013. dec. 8. 14:55
 10/12 anonim válasza:
Hát igen.. nálam is ez a helyzet.. :/ De nektek szurkolok, hogy menjen így vagy úgy.. :)) 14:37-es
2013. dec. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!