Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti gondolkoztatok már azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti gondolkoztatok már azon, hogy milyen jó lenne megnézni a szerelmedet kakilás közben?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelne a válaszotok! Komoj kérdés!
2013. dec. 7. 21:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
komoj -.-" Az lenne a "komoj" ha fellőnéd a pizsit és elhúznál aludni te undorító kis béka.
2013. dec. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
alulról bele a számba hmmmm
2013. dec. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
B+ Ez kemény :DDD Amúgy nem soha.
2013. dec. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
xDDDDDDDDDDDDDDDDD Minden álmom... csak hát viszonozni nem tudném, mert én lány vagyok, és ugyebár nekünk csillogó szivárvány jön ki az alfelünkből... szóval ez egyoldalú élvezet lenne, az pedig önző dolog, tehát nem fogom megvalósítani. Marad a fantáziálás...
2013. dec. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
84%
Igen ! Sőt azon is gondolkodtam már , én szarok rá és strand papuccsal szét csapkodom rajta ! Hülye kérdés.: 100 FT.
2013. dec. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
36%

Egyszer már láttam amikor épp fürödtem, ő meg berohant a fürdőbe mert már nagyon kellett neki :)

Olyan cuki volt ahogyan nyögött aztán megkönnyebbült :)

2013. dec. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszi, még jöhetnek válaszok!


És miért nem? Szerintem teljesen rendben van a dolog. Ha megkérne titeket a barátnőtök erre mit válaszolnátok? És ha nemleges válasz miatt szakítana veletek?

A strandpapucsos ötlet nem is olyan rossz.

2013. dec. 7. 21:11
 8/17 anonim ***** válasza:
Gondolkodtam, milyen lehet, de azért nem lesném meg
2013. dec. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
az exemet is foglalkoztatta ez a kérdés de nem jutottunk el odáig hogy nézzen közben. Én megtenném. 22F
2013. dec. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Sean ***** válasza:
100%
Szerintem ari.Berohant,robbantott:-)Közben én borotválkoztam egy szál semmiben.Fura volt,mert addig még pukizni sem hallottam.4-év után sem.Hirtelen jött nem is tudta mit mondjon.Engem nagyon felizgatott...Annyira,hogy felkaptam arra sem hagyva időt:-)Òriäsit szeretkeztünk...Azóta nálunk nincs tabu...
2013. dec. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!