Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm 2 éve együtt vagyunk röviden kezdem megunni a kapcsolatunkat úgy igazán kezdek tényleg belefáradni , mert barátnőm folyamatosan nyaggat h szeretem e még? meg , hogy miért nem törődök vele többet (megjegyzem amennyit időm engedni sajnos iskolába jár én melóba nem tudok vele heti 3-4 napnál többet együtt aludni mert estig melózok) kezdek ezekbe a folyamatos nyaggatásokba beleunni meg ha megbeszéljük is baj van van valami baj stb szertsz még? stb ezekbe kezdek beleunni meg apróbb megbeszélt dolgokat nem tart meg miközbe megígéri plusz elején sokat hazudott bár kisebb dolgokba de a szemembe tudott hazudni ami kiderül és ha kicsibe tudott akkor nagyba is ez bennem maradt és emiatt is megingok ilyenkor picit mikor pluszba ezeket témázza h szeretem e még meg mié nem talizunk többet stb sokat változott miattam de én ezekbe emiatt kezdek beleunni:S
2013. dec. 8. 00:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Túl sokat akar veled lenni a barátnőd és ez előbb-utóbb kikészít. Megérthetné, hogy dolgoznod is kell, a pénz nem hull az égből.
2013. dec. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én két év után már réges régen párommal laktam. Lehet neki is csak az a problémája, hogy pl. még ennyi idő után sem alszotok együtt. Persze nem tudom hány évesek vagytok, de lehet hogy ő komolyan gondolja a dolgot, és úgy érzi nem halad előre a kapcsolatotok, ezért ő i s bizonytalan, ezért kérdezget.
2013. dec. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért nem költöztetek még össze?
2013. dec. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megérem a helyzetet...

Nállunk is ez a helyzet, csak fordítva, én vagyok a lány ő meg a fiú, én 19 ő 20...4 éve vagyunk együtt... folyton parázik. Imádom őt, de én még a jövőbe nem akarok vele összeköltözni, szerintem nállatok is ezek finom utalások arra, hogy ideje magasabb szintre emeleni a kapcsolatot....

2013. dec. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ha ezt csinálja végképp nem gondolkodnék ilyenen főlleg h jövőre kiakarunk menni külföldre :S 20 szor elmondja jöv héten pl ekkor meg ekkor tali mintha valami hülye lennék ... és ezekkel kikészít már olyan szinten h lehet h vége lesz
2013. dec. 8. 01:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!