Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már több mint egy napja nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már több mint egy napja nem reagál. Hiába hívom, írok neki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátommal 2 éve vagyunk együtt csütörtökön összevesztünk nagyon,de az nap meg is beszéltük.Tegnap beszéltem vele délelőtt utoljára amikor megint a semmin berágott(meg kérdeztem,hogy szeret-e még mivel tök lekezelően írt nekem...)Akkor azt mondta felejtsem el,megint hisztizek.Igaz csütörtök este beszéltük meg hogy picit mutassa ki jobban ha szeret...És azóta hiába hívom,vagy kikapcsolja a telefonját,vagy nem veszi fel.Ha fb-n írok neki arra se reagál,pedig látom hogy elolvassa.

Nekem is vannak hibám ez tény,de közel sem akkorák hogy ekkora ügyet csináljon belőle...

Mit csináljak? Szerintem akit szeretünk,azzal nem bánunk így. Vagy én gondolom rosszul,hogy ez túlzás?


2013. dec. 8. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne hívogasd ne írogass hagyd kicsit , h lenyugodjon. Tudom , h nehéz megállni de csak rontasz a helyzeten ha zargatod. Ha egy két napon belül nem keres akkor talàn szakítani akar. Vagy pedig valami rossz dolog történt a csalàdjàban.
2013. dec. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lehet , hogy nem kéne naponta ezzel csesztetni ha valaki sűrűn kérdezgetni , hogy szeretsz e még ? az sosem jó mert a másik úgy érzi nem elég jó és beleun az egész kapcsolatba :) szerintem már megunta ezeket a dolgaidat ha régóta megy ez már persze.
2013. dec. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A világ leggyerekesebb dolga hogy besértődik bedurcizik, és nem reagál a hívásokra és az üzenetekre...


ezt velem is megcsinálták már. én felfüggesztettem ezt a dolgot. És adtam neki 3 napot. Nem keresett. Mikor letelt az idő, akkor megírtam neki hogy ezek szerint nem jelentek neki semmit, és akkor részemről vége a kapcsolatnak. Mert így nincs értelme fojtatni.


Azt még hozzátenném, hogy első körben találkozni akartam vele, és úgy elmondani. De arra azt válaszolta hogy nem ér rá hétvégén, mert dolgozik. Az előtt mindig ráért. Tehát tudtam hogy duma.


Szóval szakítottam. Csak annyit írt vissza, hogy egyetért. Vagyis ő is ugyanúgy szakítani akart. Az én büszkeségemnek meg jót tett hogy én voltam a gyorsabb.


27/N

2013. dec. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!