Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti mi alapján választoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mi alapján választotok inkább párt? Kinézet, kedvesség, intelligencia?

Figyelt kérdés

Megismertem egy férfit, akinek nagyon tetszettem. Mindig hajtogatta, hogy mennyire gyönyörű vagyok és szexi. Volt szex is egy jó ideig és nagyon jó volt, még mindig emlegeti, pedig jó ideje nem vagyunk együtt. Egyébként a környezetem szerint okos lány vagyok és egyébként végzős orvostanhallgató. Kedves vagyok az emberekkel, de nem vagyok egy "rózsaszín" hiperszociális lány. Vannak jó barátaim, akiket igazán szeretek, de nem vagyok jóban a fél világgal. Sportolok, járok szórakozni is, bár utóbbit nem túl gyakran. Egyébként szeretek főzni, nincs problémám a házimunkával sem, szerintem gondoskodó feleség lesz belőlem, ha egyszer találok ehhez megfelelő férfit.

No és a fent említett pasi most helyettem egy olyan lánnyal jár, aki kifejezetten nagydarab, kövér, kicsit naiv, gyermeki, kedves és nagyon szociális. Olyan cuki csaj. Fiúk, nektek ez a vonzó? 24/L



2013. dec. 9. 08:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Kinézet, kedvesség és persze ne legyen teljesen buta. Az intelligencia annyira nem fontos.
2013. dec. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ebben a sorrendben.
2013. dec. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szexhez nem kell intelligencia...
2013. dec. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
téged miért hagyott ott?
2013. dec. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szexhez kinézet? Talán igen, de inkább kisugárzáson múlik. Ami nem feltétlen jelenti azt hogy "szép" lány, és azért vonzó mert szép. Egy lányt/nőt ha szexre kíván meg egy férfi, akkor az lehet akár szemüveges, vagy fogszabályzós is. Mert lehet hogy pont ez benne az izgató hogy pl. szemüveges, vagy bármi szexepil... :D


Egyszer egy vörös hajú, szemüveges, kicsit vörös szeplős csajjal olyant szexeltem (rendszeresen) hogy hihetetlen! :D Nem volt az a sablonos, hétköznapi szépség, és pont ezért olyan fura izgató volt hogy jól megkupakolom! :D


Tehát azt próbálom elmagyarázni hogy egy lány lehet a kisugárzásából adódóan szexi, vonzó. Még akkor is, ha az a társadalom/média/közvélemény által felállított sablon szerint "súnyácska is" :D


Feleségnek, élettársnak empatikus, intelligens lányt keres az ember inkább. Valójában minden lányban az igazit keresi az ember. 31/F

2013. dec. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálam az intelligencia a legfontosabb, mindennek az alapja, innentől valószínűleg a viselkedése is legalább elviselhető. Kinézetből csak az arc és a magasság számít (az arc annyira, hogy tetsszen - sokféle tetszik, a magasság meg azért, mert én is magas vagyok), a testet lehet alakítani. S nálam spec előny, ha nem túl szociális fajta a másik, mert én sem vagyok az. Hasonló a hasonlónak örül ugyebár.
2013. dec. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

50% kisugárzás, 30% belső (ez magába foglalja az intelligenciát, kedvességet, és hogy mennyire tudok vele beszélgetni), 20% külső.

Ha valakinek megfog a kisugárzása, emellett értelmes is, szinte teljesen el tudja nyomni a fizikumot. Ideálom az enyhén zsíros/vizes erősen sportos alkatú lány, legmesszebb a vékony, kifutómodell, és nagyon kövér (80+kb) lány áll. Ennek ellenére a mostani bnőm, 100% kifutó modell alkat, jópofa, és annyira megfogott a kisugárzásával, hogy nem bírtam "otthagyni". :D

2013. dec. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát engem nem hagyott ott a szó szoros értelmében. Fura szitu volt, igazán mi sosem jártunk. Ez a lány meg valami gyerekkori szerelme és anno vacillált, hogy én, vagy ő és végül őt választotta.
2013. dec. 9. 13:30
 9/9 A kérdező kommentje:
Persze engem az izgat, hogy miért inkább őt. És köszönöm az eddigi értelmes válaszokat.
2013. dec. 9. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!