Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet elérni, hogy újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elérni, hogy újra belém szeressen?

Figyelt kérdés
Két év után pár hónapot külön voltunk a párommal, de most újra együtt vagyunk. Ő keresett meg, nem ígérgetett, csak azt, hogy normális lesz. Meg is mondta, hogy sokmindent kell tennünk a dolog érdekében, mert ott nem folytathatjuk, ahol anno abbahagytuk. Ezzel eddig nincs is semmi baj. Nagyon kedves velem és rengeteget változott, emiatt én is sokkal kedvesebb vagyok vele és gyakorlatilag egyáltalán nem veszekszünk, ami pedig a legfőbb okozója volt a szakításunknak. Nem költöztünk össze újra, abban maradtunk, hogy egyelőre megnézzük, hogy működik-e, bár állítása szerint mint lehetőség fel sem merül, hogy ne működjön. A problémám az, hogy nem érzem, hogy szerelmes lenne belém és ezt alátámsztja, hogy amikor megkérdeztem, hogy az-e, azt mondta, hogy nem tudja, de szerinte igen. na, most én ezen a szerintem igenen szeretnék változtatni. Van valami ötletetek? :)
2013. dec. 9. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ha nem szeretne, visszament volna hozzád? Ennél több bizonyíték mi kellene?
2013. dec. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

Igaza van az elsonek.

Ne kezdj el ezen agyalni, mert ragorcsolsz es eluldozod.

Tehat ha csak talalkozgattok, randizzatok es viselkedj felszabadultan! Akkor erheted el, h ujra beled szeressen!

Ott nem folytathatjatok, ahol abbahagytatok, igyujra kezdtetek! Ez egy uj kapcsolat, uj lehetoseg. Ujra meg kell ismerni egymast.

A lehetoseg adott, hisz egyutt akartok lenni.

Ugy latom, h a parod eleg racionalisan gondolkodik, de biztosan szeret, hiszen ujra hozzad ment. Nem tudom, h mik voltak a szakitas okai, de ne vard, h ugyanolyan langolo szerelemmel szeressen, mint anno. Minden bizonnyal o is fel egy ujabb csalodastol, megis akarja. Csak szeressetek egymast!

Ha viszont nem megy, el kell engedni.

2013. dec. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Remélem, menni fog :) Köszönöm szépen a válaszokat, ígyekszem nagyon kedves és felszabadult lenni. jobban mondva nem kell igyekeznem, mert ezt hozza ki belőlem, csak igyekszem megbízni benne.
2013. dec. 9. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!