Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy egy lány annyira tanul, és edz, meg minden, hogy nincsen ideje a másikra?

Figyelt kérdés
A kérdés adott. Megismertem egy lányt, jól elvoltunk, már szóbajött a következő találkozó is. Szimpatikusak vagyunk egymásnak, észre is vettem, de szóvá is tette. Látszott, hogy jól érzi magát. Telefonszámcsere, következő találkozó egyeztetése megovlt. Bár, most oké hogy ZH időszak van, tudja hogy nekem is halál ez a hét, meg neki is, de attól független, lehetséges hogy annyira elfoglalt, hogy még annyira sincs ideje , hogy idén találkozzunk? Leghamarabb, jövőévet mondta. Tudja, hogy én nagyobb és nehezebb szakon tanulok mint ő, és mellette dolgozok is, de jól esne, ha csak egy csepp sort is irna,vagy valami sablonszöveget is küldene. Hogy vagyok, sok sikert, vagy ilyesmi.
2013. dec. 9. 18:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Én is tanulok és dolgozok mellette, de azért 5 percet, tudok a másikra szakitani. 22 évesek vagyunk
2013. dec. 9. 18:53
 2/7 anonim válasza:
Ha te is hiányzol neki és akar akkor szakít rád időt. Viszont előfordul hogy ezek a dolgok annyira lefoglalják hogy nem gondol a találkozóra.. de ez még nem jelenti azt hogy nem érdekled.
2013. dec. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
általában, legalábbis a mi egyetemünkön karácsony után kb jan. 3-ig zárva van az iskola. Szóval olyankor simán lehetne ideje Rád, még ha csak 15 percre is.
2013. dec. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Félre érted a dolgot! RÁD nincs ideje,másra lehet. Ez van.
2013. dec. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ebben a városban albérletben van, úgyhogy a karácsonyt megértem hogy otthon tölti. De utolsó héten még éppen szakithatna rám időt, ha előtte persze nem is. Én is el vagyok foglalva a dolgaimmal, de attól független gondolok rá, és ha 2 percet is , vagy 2 naponta, irok neki.
2013. dec. 9. 19:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak az a kérdés, hogy mit tanul és kivel edz...

Szerintem az első kérdésre mindenki tudja a választ, annak fényében pedig a második válasz már lényegtelen.

2013. dec. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehetséges hogy van benne valami utolsó. A második részében a mondatodnak.
2013. dec. 9. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!