Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az nagyon gáz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az nagyon gáz ha még 16 évesen nem volt senki?

Figyelt kérdés

16/F vagyok ès mèg senkim nem volt ès még csókolozni se csokoloztam meg semmi ilyesmi, ès ez nem gáz màr a mai világban??

Mert èn nagyon azt èrzem hogy gáz?


2013. dec. 10. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
de... megdughatsz 12 évesen egy lányt de nem sokkal leszel több Nem lesz rádírva :)
2013. dec. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tarnolf ***** válasza:

Miért akar mindenki a mai világhoz igazodni, miért akarod követni a népet, mint egy agyatlan birka?


Kövesd az érzéseidet és az elveidet, ne a másik véleménye alapján gondold, hogy gáz-e vagy sem. Egyszer úgy is lesz valakid, meg ez magánélet, senkinek sem kell róla tudnia. :D


Van egy haverom akiről szinte nem is tudtam, hogy volt már barátnője...közbe csak senkinek nem mondta el és jól is tette, semmi közünk nem volt hozzá. :D


Szóval röviden: Nem gáz, amíg ŐSZINTÉN (és nem a nép véleménye szerint) nem hiszed annak.

2013. dec. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nem gáz :)

mi elsők voltunk egymásnak, amikor összejöttünk, és egyikünk se valami gázos alak (18/F; 16/L)

2013. dec. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nem, egyáltalán nem gáz. Ha úgy érzed itt az ideje és találsz egy lányt akivel jól érzed magas és kölcsönösek az érzelmek, na majd akkor:) ezzel semmi baj sincs. Amúgy ez inkább fura, de nehogy félre értsd!! Ez olyan jón fura, hogy a mai világban egy 16 éves fiú még nem volt senkivel:) én a helyedben inkább büszke lennék magamra. Remélem tudtam segíteni:)
2013. dec. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16 évesen ráérsz még. :)
2013. dec. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a vàlaszokat, kicsit megnyudtam. :-)

Amugy nem akarom èn követni népet csak hát màr ez lassan tényleg ciki lesz hogy ennyi idősen nincs senkim.

2013. dec. 10. 21:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért ciki? Mi vagy te? Egy agyatlan birka aki megy a többi után?
2013. dec. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tesó! Egy cipőben járunk,és szerintem nem gáz!;) 16/F
2013. dec. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyszer majd csak találunk valakit! :-D
2013. dec. 11. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!