Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar a barátnőm eljutni a csucsra?

Figyelt kérdés
Neki soha nem gond ha nem èlvez el,mikor felajànlom,hogy fojtathassuk tovàbb nem akarja,ö aztmondja annak örvend,hogy nekem sikerult,ez elèg kellemetlen nekem,az igaz,hogy neki bõven elèg ha egy hèten egyszer v szex,de 3 4 nèl tœbbet nem is enged,probàltuk megbeszèlni de aztmondta,ö jolèrzi magàt,ès h az elözõ pasikkal is igy volt

#szex #szexmània
2013. dec. 13. 01:00
 1/7 anonim ***** válasza:

akar

csak veled nem tud vagy beteg

2013. dec. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet épp az a gondja, hogy nem tud elélvezni semmiféle módon.
2013. dec. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy senkivel nem tud. Szegényke így szokta meg. Próbáld először, vagy utána orálisan kielégíteni.


"az igaz,hogy neki bõven elèg ha egy hèten egyszer v szex,de 3 4 nèl tœbbet nem is enged"


Éppen ezért nem akar több szexet. Én könnyen elélvezek (persze partnerfüggő, pózfüggő, szituációfüggő, de ha mindez megfelelő, akkor megy!) és néha a napi 3-4 se túlzás.

2013. dec. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha neki úgy is jó, hogy nem élvez el, akkor nem kell erőltetni. Persze próbálkozni lehet, meg tesztelni új módszereket, hogy neki hogy jó, de ha egyfolytában egy falat akarsz áttörni, akkor az régen rossz.


Másrészt meg mindenkinek mások az igényei. Ha neki a heti egy elég, akkor nem kell erőltetni, mert ha úgy csináljátok, hogy bármelyikőtök nem akarja, attól csak az egész pocsék lesz. Lehet, hogy idővel majd ez is megváltozik, csak nem kell semmit erőltetni. A te barátnőd, már megvan, láthatóan jól érzi magát veled, nem fog elszaladni.


("annak örvend" - ez aranyos! :))

2013. dec. 13. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én ezt látom a nagyobb problémának:

"neki bõven elèg ha egy hèten egyszer v szex"

2013. dec. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mert a Kékesen már elég hideg van
2013. dec. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mert nem hegymászó
2013. dec. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!