Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki tud segítsen.42...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Remény? kérdése:

Ha valaki tud segítsen.42 éves férfi vagyok a feleségemmel 24 éve voltunk együtt, de elhidegült tőlem és azt mondja más életet akar élni.2 napja elköltöztem de nem bírom nélküle . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudtommal nincs 3. személy ,soha nem csaltam meg és ö sem engem.....Ja igen néha azt láttam rajta semmi baj nincs másnap mintha,idegen lettem volna.Tudni kell hogy februárig nem voltam jó ember vele de azóta teljesen megváltoztam megpróbáltam mindent megtenni, hogy neki jó legyen de azt mondja már késő,

#feleségem.
2013. dec. 13. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne hülyítsd magad legalább! Tök igaza van a feleségednek, 24 évig nem voltál jó ember, februárban "megpróbáltál" megváltozni. 42 évesen azért beláthatnád, hogy ez így vajmi kevés.
2013. dec. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
mond, hogy kezdjetek elorol.. ne folytassatok, hanem teljesen az elejerol. mutasd meg hogy teljesen megvaltoztal. a baratommal ugyanez volt. nagyon haragudtam ra, ujra elkezdett udvarolni, randira hivott, meselt magarol.. mintha tenyleg nem ismertuk volna egymast, engem meghatott:)
2013. dec. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mit értesz az alatt, hogy nem voltál jó ember vele?


Ha csak azt, hogy nem figyeltél oda rá eléggé, az orvosolható, akkor kezd neki udvarolni, hódítsd meg újra!


Ha bántottad, akár fizikálisan, akár szavakkal, és ebben élt 24 évig, akkor viszont tényleg késő. :(

2013. dec. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Karesz6969 ***** válasza:

Figyi!


Itt a válaszolók zömének átlagéletkora 18 év körül van...ugye te sem gondolod, hogy - egyébként értelmes kérdésedre - itt valaki is érdemben válaszolni tud...

Bocsi ha lelomboztalak de ezek tények.


Egyébként ami a kérdésedet illeti, hogy erre is reagáljak némiképp, én hagynám egy ideig és nem mutatnám ki mennyire hiányzik...megvárnám amíg ő nyit felém..de ez csak az én elgondolásom.

Egy idő után talán valamiért visszamennék mondván, hogy ott hagytam költözéskor..persze nem lenne meg, de te ismét látnád őt és beszélhetnél vele.

2013. dec. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem figyeltem rá eléggé ,féltékenykedtem sokszor ok nélkül,én nem folytatni akartam ,hanem újra kezdeni csak a múltat nem tudja/akarja elfelejteni.
2013. dec. 13. 19:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Adj neki pár napot, hogy átgondolja... írj rá, mit érzel, mennyire szereted, és hogy szeretnéd újrakezdeni! Ha igent mond, mindent építs fel az alapoktól!


Ha szeret, nyitott lesz... ha végleg kilépett, ekkor már tudni fogja, akkor viszont kár erőltetni...


És bár a válaszolók többsége tényleg 18 körüli, és 40 éves nő vagyok, 20 éves házasságban.

2013. dec. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!