Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Parom azt mondta menjek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parom azt mondta menjek el ver vizsgalatra. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Azt hiszi megcsaltam pedig meg masra rase neztem!

Azt mondta hogy o is volt vizsgalaton MOst akkor jol komminalok hogy akkor o megcsalt?


2013. dec. 13. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. dec. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem értem az összefüggést a megcsalás és a vérvizsgálat között. A némi bajokat akarja kiszűrni vele?

Aki erre kér annak magának is fontos ez. Azért ment el ő is hogy megtudja nem kapott-e el tőled valamit. De hány éves vagy hogy ezt nem éred fel ésszel??

2013. dec. 14. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ennyire nem bízik benned hagy ott a francba
2013. dec. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

elöször azt mondta azért menjek h nem e voltam mással. Most meg azért h megnézzék minden rendben e van nálam:S

Én sose értem meg az ilyen embert, nem veszi észre mennyire szereti a bnöe

2013. dec. 14. 10:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos sok ilyen gyökér van,és ezeket nem érdekli hogy mennyire szereti a barátnője ,nekem lenne barátnőm eszembe nem jutna ilyet kérni tőle de a volt barátnőmmel se tettem volna ilyet, az is lehet hogy tényleg megcsal
2013. dec. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gyökérség ilyet kérni. Bár nemi betegségek kiszűrésére pont nem igazán alkalmas. A legnagyobb és egyben legritkább kórokat lehet csak ilyen módon kiszűrni (HIV,Hepatitis).

A kisebb de sokkal veszélyesebb fertőzések kimutatásához urológiai vizsgálat kellene. (apropó örülj, hogy nem oda küldött :D ezerszer kellemetlenebb)

Teljesen természetes, hogy fontos neki az egészsége hisz ha neked van valami bajod előbb utóbb neki is lesz. Egy nőnél pedig nem úgy müködnek a dolgok mint nálatok mert nálatok semmi következmény de egy nőnél komoly életveszélyes gyulladások után meddőség is kialakulhat és mindenz azért mert összefekszik valakivel a párja amit aztán otthon neki is átad. Hát én biztos a tökénél lógatnám fel az ilyet főleg ha még egy alapvető vérvételre se képes elmenni alapvető fél évente járok csak úgy a háziorvosom javaslatára. Ha ez őt megnyugtatja akkor menj(etek) el. Ennyit megtehetsz érte. Ha alaptalan a gyanúja akkor beszéljétek meg, hogy ne féltékenykedjen már alapvető bizalom probléma van ezt kell megoldanotok de ha már igy alakult a vérvétel egy hasznos dolog kettőtök egészéségnek védelmében is.

2013. dec. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*A veszélyesebbet itt úgy értettem, hogy mivel sokkal gyakoribb nagyobb sansszal fut bele az ember. HPV-n például a szexuálisan aktiv lakosság 90%-a átesik élete során. Méhnyakrákos esetekért ez a vírus a felelős és iszonyú gyakori szinte minden 2. embert érinti.
2013. dec. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ:)

csak azt nm értem h én 3hónaponta járok és ő ezt tudja:s és h mire jo ez :s?:s nm értem:(

2013. dec. 15. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!