Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Budapest környékén hol lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapest környékén hol lehetne tényleg érett 15 éves kor körüli lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ebben a korban a lányok 90%-a meg van győződve a saját érettségéről. Azt is, hogy a 90%-uk valójában nem érett...

Olyan lánnyal szeretnék ismerkedni, aki nem tölt minden hétvégét a szórakozóhelyen, nem cigizik, és legfőképpen nem létesít szexuális kapcsolatot az első hímneművel, aki megtetszik neki.

Fontos, hogy legyen jó tanuló, valamint legyenek tervei a jövőjével kapcsolatban, méghozzá nem az, hogy színész vagy egyéb sztár lesz...

A dolog másik oldala, hogy nem is a tipikus "szürke egér" lányokkal szeretnék ismerkedni, akik bár vágynak párkapcsolatra, nem adnak a külsejükre és attól is megijednek, ha egy fiú hozzájuk szól.


Nem tudom, hogy értitek-e, hogy milyen stílusú lányok érdekelnek. Nemrégiben ismerkedtem egy hasonló lánnyal, de sajnos nem jött össze. Tudom, hogy pont olyat, mint ő, nem fogok találni, de általában érdekelnek az ilyen stílusú, lelkileg és intellektuálisan is érett lányok.

Egyébként 20 év felett vagyok. Nem, nem vagyok pedofil. A pedofília a pubertás előtti gyerekek iránt érzett szexuális vonzalom. Ha mindenképpen valamilyen idegen jelzőt akartok ráilleszteni a jelenségre, akkor efebofília... És nem, nem is azért szeretnék ilyen korú lánnyal ismerkedni, mert a korosztályomból nem találok senkit. Általában: hagyjuk a sztereotípiákat, ha lehet kérni.


2013. dec. 14. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak találkoznék végre itt egy hidrofil férfival..
2013. dec. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elárulod akkor hogy miért?
2013. dec. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudnék rá racionális választ adni. Nem a kinézetük miatt, mert nem tetszenek jobban, mint a korombeli lányok, inkább a személyiségükben van valami, ami vonz.
2013. dec. 14. 21:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg a szeplőik lehetséges számát nem akarod megszabni?
2014. febr. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Talan nem all tavol tolem ez a leiras, irj:)
2014. máj. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!