Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pontosan akkor most mi is a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pontosan akkor most mi is a teendő?

Figyelt kérdés

Rájöttem, hogy nekem nagyon nagyon tetszik az exbarátom legjobb barátja. Mi jóban voltunk egy időben, de megszakadt a kapcsolat.


Exemmel sem beszélek már csak nagyon ritkán ha találkozok vele, viszonylag jóban maradtunk, de kicsit tartózkodom az exszel való barátkozástól.


Anno (kb 8 hónapja már) exem szakított velem, hogy már nem szeret. Kb. 4 hónapos kapcsolat volt összvissz. A szakítás óta sok minden megváltozott, a nyár folyamán sikerült elfelejtenem és már én sem érzek iránta semmit sem, semleges személyként tekintek rá. Neki lett most egy barátnője is. Mindketten maximálisan túlléptünk egymáson.


A "bökkenő" csupán az, hogy nekem nagyon megtetszett a legjobb barátja. Akivel mindig mindent megosztanak, kibeszélnek egymással, nagyon jóban vannak, szinte testvérek, jóban-rosszban együtt vannak, megvédik egymást és szeretik egymást...


Így tehát nagyon fusztrál a dolog, de nem tudok ellene mit tenni. Már korábban is tetszett mikor az exemmel jártam, de akkor az exembe voltam szerelmes és nem tekintettem "úgy" rá.


Szerintem lenne nála esélyem, ha korábban nem jártam volna a barátjával. De így elég kétséges a dolog, nem tudom hogy járna-e így velem ezek után (mondjuk már eltelt jónéhány hónap azóta).


Szerintetek beszéljek az exemmel, hogy mit gondol erről, és ha áldását adja, csak akkor beszéljek a sráccal? Vagy rögtön kezdjek el beszélni a fiúval, és nézzem meg, hogy viszonyul hozzám?


17/L


2013. dec. 15. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Bla bla bla, bla bla, bla bla bla...bla bla.

Igen beszélj vele!

2013. dec. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de kivel? :D az exemmel, vagy a sráccal? :DD
2013. dec. 15. 16:18
 3/5 anonim ***** válasza:
A fiúval. Az expasik nem szoktak olyan nagy jelentőséget adni arra, hogy hogy a volt barátnője a haverjával jár később, főleg nem úgy, hogy már eltelt 8 hónap. És ha az exeddel túl léptetek egymáson, nem vagytok rosszba, akkor miért is ne ismerkedhetnétek össze. Nem kell az exedtől engedélyt kérni, hogy ismerkedj a haverjával. Max. annyi, hogy az exed majd mesél a fiúnak, hogy te milyen lány vagy.
2013. dec. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az újjal
2013. dec. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jó, beszélni fogok vele

Köszönöm a választ! :)

2013. dec. 15. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!