Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha egy 30 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha egy 30 éves férfi beleszeret egy 17éves lányba?

Figyelt kérdés
Viszonylag érett normális értékrendű lányról van szó.
2013. dec. 16. 17:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé, és nem a lánnyal van probléma.
2013. dec. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
s ha 37 évesen épp beleszerettem egy 20 éves lányba?
2013. dec. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
igen, gáz...
2013. dec. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
A szerelem nem köthető korhoz magassághoz vagy testsúlyhoz!!! Ha érett lányról van szó akkor tényleg nincs baj. És nem a testi dolgokra gondolok
2013. dec. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%

2-es,

nyilván te is max. egy 20 éves szintjén vagy, különben lenne fogalmad arról, hogy mi is a nagy különbség egy 17 és egy 20 éves lány között.


Hogy egyet mondjak: az egyik szabad akaratából és következmények nélkül alád fekhet, míg a másik (17) a közeledbe se mehet, ha anyuci-apuci megtiltja, illetve ha mégis megkörnyékezed, és sikeresen felcsinálod, nem rendelkezhetsz a gyerekeddel, mert arról apuci-anyuci és a gyámhatóság fog. Oszlik a köd?

2013. dec. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem mindennapi, de csak akkor szabad, ha belegyeztek a szülőkis a kapcsolatba
2013. dec. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%
Nincs azzal semmi baj, ez nem kortól függ:))
2013. dec. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
38%
Ha nem olyan lány akkor oké. a SZERELEM NEM KORFÜGGŐ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! szóval...ez teljesen normális. de ha a lány 27 lenne, a férfi 40, azmár úgy senkinek nem tűnne szembe..milyen érdekes. Sztem nem kell elítélni ezt, ha normális emberekről van szó,akik szeretik egymást :)
2013. dec. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

5-os, te luke pek.

szerelmes lettem egy 20 eves csajsziba, nem a farkammal.

oszlik a kod?

2013. dec. 17. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem gaz, csak eleg eletszerutlen- hosszutavon, komolyan gondolva sok problema adodhat, amit csak keves par veszel at, es kuzd le, azert hogy egyutt lehessenek...


Amugy en 22 vagyok es egy 40 eves ferfi "baratnoje" igy mondjuk, nem szeretonek. Es szeretem... a francba is, pedig csak "trofeanak" akartam, igen, en a 22 eves lany a ferfit - mert annyira helyes es jopasi volt. Csak aztan nagyon jo volt az este... es elkezdtunk talalkozgatni - es vegul beleszerettem, es valoszinuleg o is belem... Mar elmult a lila kod, mar latom a hibait. Mar elmult a hatalmas lang, nem eget... de szeretem. Szeretem azzal a nyugodt, teljes, elfogado szerelemmel. Mint eddig meg senkit sohasem.


Belolunk se lesz semmi komoly nagy valoszinuseggel, en most kezdem az eletet - nagy terveim vannak- o mar vegzett a teendoivel. Es mar mas orszagban vagyok raadasul... de utazgatom sokat.

Arra hogy randizom, es mi lesz ha ferjem lesz azt mondta "akkor majd jobban kell megszervezni a talalkozokat" :)



ja es aki fennakadt azon hogy hazas... annak uzennem, hogy igy jar az a feleseg, aki nem ertekeli hogy van egy csodas ferje, aki egy palotat rakott a feneke ala, aki autot vett neki, aki mellett nem kell dolgoznia mint mas noknek - csak annyi lenne a dolga hogy vigye a haztartast, kinezzen valahogy es kenyeztesse nehanap az urat. Nem tudja milyen jo dolga van! Es nem tudja micsoda kincset nem becsul meg, es ilyenkor jon valaki mas aki ezt megteszi.

2013. dec. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!