Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet ismerkedni szabolcsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benibubuu kérdése:

Hol lehet ismerkedni szabolcsi meleg fiúkkal? én 17 / F

Figyelt kérdés
2013. dec. 16. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
szabolcsban.
2013. dec. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Múltkor 18/F volt kiírva a kérdésedhez. de amúgy társkeresőkön, melegchat.hu, pride.hu, pinkavnillia, gayromeo, randi.gay.hu, twoo, badoo, elittárs, stb. stb. (Goggle keresővel is lehet keresni további oldalakat)

Persze, ha nem erőlteted úgyis bele fogsz x időn belül botlani srácokba, ha találkozol a létező legnagyobb legideálisabb herceggel még egy távkapcsolatot is bevállalsz érte mert omg megőrültök egymásért, este is csak vele dumáltam júj.. a másik sráccal meg egy kérdésemnél találkoztam, nem ilyen kérdése volt hanem egy teljesen hülye kérdés ahol a meleg srácok családi családjáról kérdeztem. A hercegemet, meg tök véletlenül egy válaszára írtam hogy fel a fejjel, aztán mostmár ott tartok hogy járni fogok vele, ha nem is viccesen szerelmes lettem belé, azittem csak én hallgatok olyan zenét de az ő ízlése is olyan ami miatt bónusz.. jó regélhetnék mindenről, csak mondom, nem kell pánikoznod, még fiatal vagy, a szerelmet nem keresni kell, az megtalál magától. is.

2013. dec. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
benibubuu kérdezhetek vmit?
2013. dec. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!