Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítenél megfogalmazni pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítenél megfogalmazni pár mondatban ezt a szerelmi vallomást?

Figyelt kérdés
Témája, hogy úgy tekintettem rá, mint az apukámra, mert idősebb, de már beleszerettem. Ilyet még neméreztem soha, ez több, mint egy átlagos kapcsolat, nekem ő minden. Nem tudom megfogalmazni szépen, csak ilyen átlagosan sikerül.
2013. dec. 17. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
jó ez így vidékre.
2013. dec. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Mario! Amikor anyamhoz atjartal estenkent, ugy tekintettem rad mint az apamra, aki most bortonben van. De mikor anyam felment Budapestre a Monika Show-ba, kozelebb kerultunk, es beledszerettem. Tudom, hogy van feleseged, tudom, de tudom azt is, hogy o sem hozzad valo, mint ahogy az elozo 2 sem volt az. En vagyok a parod, es nem banom azt sem, hogy van mar 5 gyereked. Megosztjuk a segelyt es boldogok leszunk. Gyere at este! Dzsennifer


A helyesirason valtoztass kedvedre. Nem kell ennyi vesszo, hosszu massalhangzo, stb.

2013. dec. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ilyen buta embert! Elmondom neked, hogy ennél jóval értelmesebb, egyetemet végzett emberekről van szó, de ez mit számít. Az meg hog így alakult ne a te dolgod legyen!
2013. dec. 17. 11:10
 4/6 anonim ***** válasza:

a második válaszoló cinikus volt...


Ne ostobázz le másokat, ha egy nyomorult levelet nem tudsz megfogalmazni. TE szerettél bele a csávóba, TE ismered, nehogy már mi írjunk valami random, közhelyes sz.rt.

2013. dec. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nem kellene leugatnotok valakit, csak mert megakarja lepni a párját. A kérdező csak segítséget akart kérni. Ha nektek nem tetszik, hogy neki idősebb a barátja, akkor inkább ne is irogassatok neki, minek szóltok bele olyanba, amibe nem láttok bele? Miért kell rosszindulatúnak lenni?


Kedves kérdező. Ezen az oldalon nagyon sok szép idézet van, biztos megtalálod a megfelelőt:


[link]


Sajnos én sem vagyok egy nagy költő, de remélem találsz az oldalon ahhoz hasonlót,amit ki szeretnél fejezni a párodnak.


Szép napot! :)

2013. dec. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-ös: Mégis honnan veszed, hogy BÁRKIT érdekel, ha a kérdezőnek idősebb a pasija?

Én speciel pont magasról lefosom, csak nevetségesnek tartom, hogy idegenektől akar ötleteket venni egy szerelmes levélhez. Vagy írja meg ő, és akkor személyes lesz, vagy pedig találjon ki valami mást, ha erre alkalmatlan.

2013. dec. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!