Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy olyan sejtésem hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy olyan sejtésem hogy a barátnőm eltitkol valamit előlem. Teljesen megváltozott (köröm, haj, öltözés) és szinte mindig dolga van. Szerintetek ki kellene deríteni hogy mivan vagy szakítsak vele?

Figyelt kérdés

2013. dec. 18. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
ülj le és beszéld meg vele?
2013. dec. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szekta?
2013. dec. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden nő eltitkol valamit.Ha elég tapasztalt vagy kevesebb dologból is rájössz.A beszélgetés is jó dolog(úgyis csak annyit árul el,amit akar).Szakítani csak ennyi miatt nem kell.Rajtad múlik,hogy biztosra mész és lenyomozod,vagy elhiszed amit mond.Az én nőm annyira túlzásba vitte a hazudozást,hogy teljesen belezavarodott,nem kellett nyomozgatnom.Magamban lezártam a kapcsolatot,azóta csak kihasználom.(szexuálisan).Sajnos a legtöbb esetben "ezt" érdemlik,tisztelet a kivételeknek.
2013. dec. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó: én is így vagyok a "bnőmmel". Amég ad okot arra, hogy gyanakodjak bármire is (akár harmadik fél, akár egy új barát, barátnő, akár egy új hobbi, bármi), és nem mondja el, addig durván fogalmazva csak szex kapcsolat van köztünk. Ha nincs bizalom, megette a fene.

Kérdező, ez neked is szól. Ha nem bízol benne, az nem normális kapcsolat. Ha nem tudjátok megbeszélni, vagy te is azt választod, hogy hasonlóan teszel rá mint ő rád, vagy kidobod.

2013. dec. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szakítani? Lehet h csak neked akar tetszeni te agyalágyult...


kérdezd meg h mi dolga, azért egy normális párkapcsolatban nem titkolóznak az emberek


ha végképp bizalmatlan vagy akkor lépj be a facebookjába, vagy bízz meg valakit h kövesse

2013. dec. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó, na az az egyik legnagyobb ganéság, mikor a tudta nélkül kutakodsz utána, főleg a facebookján...

10-en évesen én is belenéztem tudta nélkül a bnőm facebookjába, rohadt szemét mocsok dolog volt részemről, ma már nem csinálnék ilyen gyerekes hülyeséget senkivel...

2013. dec. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!