Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi alapján lesz egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi alapján lesz egy lány csinos vagy nem csinos?

Figyelt kérdés

Szoktuk mondani pl hogy a ducik nem csinosak, hanem a vékonyak. Pedig régen a ducibbak voltak kelendőbbek termékenység stb.

Vagy aki egyszerű ruhába jár, nem sminkeli magát az nem csinos és így tovább. Ki és mi dönti ezt el, hogy mi a csinos és mi a nem?


2013. dec. 19. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenki magában dönti el ki csinos és ki nem!
2013. dec. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Számomra az alkoholtol mindenki csinos
2013. dec. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kisugárzás
2013. dec. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
azt hogy valaki csinos azt csak az alakjára értjük
2013. dec. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az összkép a fontos, meg csomó minden befolyásolja, hogy az embernek mi csinos, mitől vonzó valaki. Kisugárzás, öltözködés, testalkat, testtartás, a járása, milyen érzelmek mutatkoznak meg az arcán, milyen a szaga (feromonok), hogy áll neki a smink, szép-e a pofija, így tovább.
2013. dec. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az agy dönti el ízlések és pofonok :D én a túl sok sminkkel járó lányokat nem szeretem persze azt mondom, hogy: De jól mutatna bizonyos helyeken. (van kivétel) De sokan vannak akik smink nélkül is szépek nekem például az arc az első szempont egy lányon ha az megvan akkor az alak és utána hogy legyen az én szintemen normális nekem nincs nagy elvárásom így kb kapásból 20 ilyen lányt tudnék felsorolni ilyen körökben, de amikor 8.os voltam az egyik oszttársam kifejezetten a teltebb lányokra hajtott. Az egyszerű ruhákhoz annyit, hogy egyáltalán nem a külseje (értsd ez alatt ruha) teszi az embert engem a ruha nem nagyon szokott érdekelni persze azért ne egy ruhába legyen egész éten az is igaz, de a ruha nem szempont szerintem sőt kifejezetten irritál néha hogy mi a francért hordanak az emberek DC cipőt vagy converse vagy tudja *****, hogy még mit ha úgyis csak egy eszköz ami kopik és elhasználódik de a sapkáját jobban félti az életénél ha meg valaki összepiszkolja véletlenül akkor arra a halál vár. :D Kicsit eltértem a kérdéstől bocsánat.
2013. dec. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igényesség alapján. Ha pl igénytelen vagy magaddal szemben, akkor csinos sem vagy. Ha igényes vagy magadra, csinos vagy. (haj ápoltság pl, test, öltözet, fogak).
2013. dec. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!