Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnek valami kulonlegeset...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnek valami kulonlegeset a paromnak, hol talalhatnek ra arra amire gondolok?

Figyelt kérdés
Egy kepet szeretnek adni neki semmi okbol kiindulva ,kicsit maskepp mint a megszokottak,nem epp programrol beszelek, mint pl a photoshop, hanem webcimekrol, oldalakrol esetleg mint peldaul ez: [link] Valami hasonlo oldalakkal ki tudna nekem segiteni?
2009. nov. 25. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Ha nem tudod értelmesen leírni, hogy mire gondolsz, akkor miért várod, hogy valaki megválaszolja?
2009. nov. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mert gondoltam vagy olyan ertelmes es ennyibol megertessz :) de latom nem.....semmi gond....vannak toled okosabbak is ne aggodj :)
2009. nov. 25. 21:08
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Majd meglátjuk, kedves, de tudod magadba is nézhetnél. Így ismeretlenül lehülyézni valakiket nem biztos hogy jó megoldás, szerintem az életben eléggé elszontyolodva jönnél be a laboratóriumomba.
2009. nov. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
kezdjuk ott hogy aki kicsit is inteligens akkor az nem flegmatikusan lenezi a masikat, hogy miert epp ugy tette fel a kerdeset ahogy a kisasszony epp nem erti meg, hanem segitokeszen valaszol, esetleg azt mondja nem tudom .) ezen azert gondolkozz el, en a segitsegedet kertem nem azt hogy beszolj vilagos?
2009. nov. 26. 10:25
 5/10 A kérdező kommentje:
Amugy meg bocs, epp ahogy te mondtad milyen modon allapitod meg nalam,, egy idegen embernel hogy en hulyenek neztelek? egy szoban sem irtam ki oda azt hogy huje, szoval nem tudod mit gondolok....:)es nem tudsz megfogni :)
2009. nov. 26. 10:29
 6/10 anonim ***** válasza:

„kerdeset ahogy a kisasszony epp nem erti meg”


Ez a kisasszony lennék én? Ahhoz képest sok a szakállam... lol.



„ilyen modon allapitod meg nalam,, egy idegen embernel hogy en hulyenek neztelek?”


Vö.


„mert gondoltam vagy olyan ertelmes” ÉS „ vannak toled okosabbak is ne aggodj”


Mindketten tudjuk (hazugság volna tagadni is), hogy ez mind a kettő olyan lesajnáló, flegma mondat, amely flegmaságot nálam (tévesen) észrevenni méltóztatott, saját magánál, úgy tűnik, nem ilyen magas a mérce.

2009. nov. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Oh mar elnezest, ki lett volna valahova irva hogy on/te ferfi vagy? azutan ordits le miutan megtudod ezt mondani, lol .) amugymeg nem szeretnem elbaszni a napom es idomet elfecserelni egy olyan ok miatt amit nem is akarok, Ad majd tanacsot mas, es mar az elso mondatodbol kimertem hogy nekem semmi szuksegem a velemenyedre, a beszolasaidat meg tartogasd masoknak, mert ez az az oldal ahol kerdezunk es valaszolunk nem pedig visszaszolunk :) szep napot neked, vitatkozzal innentol magadba :))))
2009. nov. 26. 10:51
 8/10 anonim ***** válasza:

"Oh mar elnezest, ki lett volna valahova irva hogy on/te ferfi vagy?"


HA nem tudtad eldönteni, akkor miért tetted meg? Az én hibám, hogy szóltam? Leordítottalak? Nincs kicsit paranoidra hangolva valaki?


"Ad majd tanacsot mas"


Na látod, arra befizetek. Másokban annyi emberség sincs, mint bennem, mikor az elején fonoman felhívtam a figyelmedet arra, hogy hát a kérdés értelmezhetősége nem kicsit problematikus. Tudod, a legtöbben ilyenkor odébb lapoznak, maradsz válasz nélkül, és sose tudod meg, hogy nem tudnak válaszolni, vagy nem értik a kérdést.


Ellenben te úgy döntöttél, hogy mivel nyilván te tökéletes vagy, így a hülye csakis én lehetek. Az meg se fordult a fejedben, hogy esetleg a kérdés tényleg nehezen értelmezhető. Mert nézzük, mi is a kérdés?


"hol talalhatnek ra arra amire gondolok" - Ki tudja, mi is az, amire te gondolsz... ahogy ezt már te is kifejtetted.


"kicsit maskepp mint a megszokottak" - Mi számít nálad megszokottnak?


"Valami hasonlo oldalakkal ki tudna nekem segiteni?" - Miben legyen hasonló? Miben legyen különböző, hiszen ha az általad adott oldal nem jó, akkor meg kell tudni mondanod, hogy MI NEM JÓ benne. Érted?


Szóval kb: Mondjatok olyan dolgot, amire gondolok, de nem zöldség, és hasonlít a szőlőre, de nem az.

2009. nov. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
az elo pelda a link amit elkuldtem, nem latsz a szemedig?, amugy meg tudod mit? inkabb lapoztal volna teis tovabb mert annak ellenere hoyg irkaltal valamit oda az egyenlo a nullaval , nem ereztem az elso mondatodban segitseget mar megse haragudj.semmi baj..neked elnezem. Velem lehet vitatkozni en mindenre tudok visszavalaszolni, engem nem felemlitesz meg.) es mintmar mondtam nem sullyedek le a te szintedre, es en nem veszekszem :) varhatod mig egyszer is visszairok ezentul neked.)
2009. nov. 26. 14:42
 10/10 anonim ***** válasza:

"az elo pelda a link amit elkuldtem, nem latsz a szemedig?"


Nézd, ha neked jó volna az a link, akkor nem kérdeznéd, hogy van-e olyan, ami mégsem olyan. (Mert igen, láttam a linket, meg is néztem.) Ebből arra következtettem (normális embereknél ez a követkzetetés be szokott jönni), hogy ez az oldal valami olyasmi, ami neked kell, de mégsem az. Például azt érteném, hogy kéne valami, ami "olyasmi mint ez az oldal, csak több animált bigyóval", VAGY "olyasmi, mint ez az oldal, csak lehessen saját profilt beállítani". De így, hogy "olyasmi mint ez az oldal, találjátok ki hogy mire gondolok, de nem a photoshopra"... ez így kicsit nehéz.


"nem ereztem az elso mondatodban segitseget mar megse haragudj"


Nem haragszom, olyan édes vagy, elképzelem, hogy vörös fejjel dühongesz, és mániákusan csapkodod a lepontozó gombot, és virulsz, mert én nem tudlak lepontozni. Lehet, hogy nincs igazam, de kb így képzellek.

Mellesleg az, hogy te mit érzel és mit nem, az nem az én hibám. Azt már láttuk eddig is, hogy a magadba szállás, meg az arcból visszavevés nem erősséged még indokolt esetben sem, szóval a magam részéről nem számítok olyasmira tőked, hogy "bocs, hogy lehülyézetelek". Igazából az érvelés se erősséged, úgy tűnik. Igazából arra se számítok, hogy végre megtudjam, mi is kérdés valójában.


"engem nem felemlitesz meg"


Régen rossz, ha azt hiszed, hogy majd én pont téged akarlak megfélemlíteni. Nem körülötted forog a világ, nehogy azt hidd, hogy én azon reszketek, hogy hogyan félemlítsek meg egy pisist.


"nem sullyedek le a te szintedre"


Nem is, mert ahhoz emelkedni kéne.


"varhatod mig egyszer is visszairok ezentul neked."


Jó. Várom. Van egy ilyen - talán némileg perverznek nevezhető - belső késztetésem, egyfajta szent küldetés, hogy hülyéket győzzek meg arról hogy hülyék, annak érdekében hogy felnyíljon a szemük, és végre hasznos tagjai legyenek a társadalomnak. Voltaképpen ezt az egészet a társadalomért teszem. Olykor sikerül, és az illetők többé nem hülyék. Esetedben úgy tűnik, kudarccal jártam.

2009. nov. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!