Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1hónap után vegyek neki ajándékot?

Figyelt kérdés
Karácsonykor lesz 1 hónapja hogy együtt vagyunk. Szerintetek vegyek neki(20/F) ajándékot? Szerintem valamit illene. De mit ? Ötletek?

2013. dec. 19. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem 1 hónap után maximum valami apróságot kellene csak venni :) egy jó minőségű csokira gondolok például... vagy ha tudod róla, h szereti például a fürdősókat-olajokat, akkor vehetsz neki valami ilyesmit is mondjuk :)
2013. dec. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1 hónapja jártok, karácsony lesz és nincs semmi ötleted? Mit fogsz csinálni a 3 éves évfordulótokon? Komolyan, ez lesz az első ajándékod neki.


[link]


[link] #es_sm=93&espv=210&q=mit+vegyek+neki+h%C3%B3napfordul%C3%B3ra

2013. dec. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azon gondolkoztam hogy most vett kocsit és esetleg oda valami apróságot..:s
2013. dec. 19. 22:06
 4/4 anonim válasza:
Egy hónapos kapcsolat után még tényleg nem kell nagy dolgot venni. Bár szerintem később sem, nem ez a Karácsony lényege. Egyébként a beszélgetés csodákra képes, még ha ez lassan ki is megy a divatból. Beszéljetek például arról, hogy ki mit gondolt, hogy tervezitek az ünnepeket? Mert ha egyikőtök például vesz valamit, de a másik nem, rohadt kínos pillanatokat lehet átélni.
2013. dec. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!