Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti adtatok már fehérnemű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti adtatok már fehérneműt ajándékba a barátnőtöknek? Ha igen akkor örült neki?

Figyelt kérdés

20 vagyok és szeretnék a barátnőnek venni akivel 1 éve járunk csak nem tudom hogy örülne e neki.

Milyen tapasztalatok van erről?


2013. dec. 22. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszer adtam egy használt alsógatyát ajándékba, annak nem örült a kiszemelt.
2013. dec. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nos én annó bementem az aranypókba, hogy a barátnőmnek egy szép hálóinget vegyek. (a mostani feleségemnek)

Kabaréba torkollott, de szó szerint.

Lévén férfi volnék lövésem sincsen a szabásokról, méret táblázatokról, ezzel ott szembesültem. Kínomba magamhoz kezdtem méregetni, erre odajött egy eladó hölgy, hogy nekem nem lesz jó, másikat ajánl, majd odahívott egy férfi kollégát, akiről sütött, hogy simán hordaná is. (kő meleg srác) Ekkor szabadkoztam, majd csoportos röhögés lett a vége, végül úgy sikerült, hogy mobilról mutattam egy képet a páromról, és onnan sakkozták ki melyik lenne :)

És akkor jöttek az olyan aspektusok, hogy milyet szeret, stb...


Soha többé nem választok ruhát nőnek, rémálom :DDDD

2013. dec. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jah a lényeg. Örült neki, de visszacserélte egy másmilyenre :DD Nem találtuk el mit szeret... :D
2013. dec. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem vidd el vásárolni és mutass neki párat ami neked nagyon tetszik és kérd meg, hogy próbálja fel! :)

így a méretét is lelesheted! :) mondjuk másnak visszamész egyedül és megveszed! és mindenki boldog! :)

2013. dec. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem ezzel még nem volt gondom, már többször is adtam a barátnőmnek fehérneműt, harisnyát, ruhát stb.. mindig sikert arat. Mondjuk jól ismerem már az ízlését szerencsére, meg nekem is van valamennyi :) A méretet is csak egyszer nem találtam el, de az a hülye boltok összevissza méretezése miatt van... amúgy lesd el valamelyik melltartójáról a méretet akkor azzal már nem lőhetsz mellé.

Amúgy az ilyen Intimissimi stb. eladó lányok meg szinte odavannak ha egy fiú megy be mert nagyon kedvesek meg segítőkészek ha bemegyek, ha nagyon nincs ötletem, megkérem h mutasson párat ami neki tetszik, aztán abból választok.

Amúgy én szerintem a legtöbb csaj nagyon örül ha szexi fehérneműt kap ajándékba, persze főleg ha tetszik is neki :)


22/F

2013. dec. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!