Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Bővebben lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Bővebben lent

Figyelt kérdés
ha egy fiúnak tetszettem és nekem akkor még nem nagyon tetszett és most már nagyon... mit mondjak neki? tippek tanácsokat kérek köszönöm!
2013. dec. 23. 17:21
 1/9 A kérdező kommentje:
pár hónappal ezelőtt tetszettem neki, és azóta nem is beszéltünk! az hogy lájkolgatja a képeimet jelent valamit?
2013. dec. 23. 17:22
 2/9 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, örülni fog.
2013. dec. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 WheneverYouWant ***** válasza:
az hogy lájkolgat azt jelenti hogy tetszel neki... valahogy add tudtára hogy neked is tetszik.. de ne úhgy hogy te is lájkolod az Ő képeit.. valami okosabbat találj ki. Mosolyogj rá szépen az utcán.. és majd Ő is feljön ide bekérdezni hogy mivan akkor ha a lány aki régen tetszett nekem és most is és rám mosolygott az útcán.. és majd mi összehozunk titeket ne aggódj.
2013. dec. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
5 km-re lakik tőlem, és ha találkozunk is az utcán sosem megy egyedül:'(
2013. dec. 23. 17:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól még mosolyoghatsz :D likeolj neki te is hàtha leesik neki :D
2013. dec. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
lájkolom szinte minden képét amit felrak! azóta hogy megkérdeztem tőle hogy tényleg bejövök e neki? (mástól megtudtam) azóta nem is ír vissza!:'( jelenthet ez valamit?
2013. dec. 23. 17:34
 7/9 anonim ***** válasza:

Azóta is lájkol neked, hogy rákérdeztél?

Ha igen, akkor csak fél

2013. dec. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igen lájkol azóta is mióta rákérdeztem
2013. dec. 23. 17:41
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor sima ügy, tetszel neki.

Beszèlj vele személyesen, hívd el vhova :)

2013. dec. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!