Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holgyek! Nektek milyen a parotok? (kulsore es belsore)

Figyelt kérdés

Vagy inkabb ugy kerdezem, mi az a tulajdonsaga, amibe beleszerettetek?


(mielott barki nekemesne, hogy itt "gyakorlok", csaj vagyok :D)


2013. dec. 23. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyon láthatatlan.
2013. dec. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Polgárpukkasztó. Vág az esze. Kedélyes.
2013. dec. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Külsőre : Kopasz, magasabb nálam, zöld szemű.:)

Belsőre : Olyan mint én. Hirtelen haragú, türelmetlen, megértő, jó humorú, szeret viccelődni, nyers, egyenes, tud kedves is lenni, meg aranyos :D szereti megmutatni, hogy ki a főnök.


Nincs tulajdonság, ami miatt beleszerettem. Az egész lényéért rajongok, az sincs, hogy mi fogott meg benne.


Rámköszönt egyszer mikor sétáltam hazafelé. Én leráztam egy "csá-val" :D aztán véletlenül megböktem facebookon. Ő pedig rámírt, hogy találkozzunk. Belementem, de igazából elsőre úgy voltam vele, hogy lelépek valami okra hivatkozva. Aztán végülis vele maradtam reggel 6ig.:) Ellehet vele beszélgetni bármiről, ezt is imádom benne!:)

2013. dec. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Tökéletes :D

Külsőre: 183 cm, 86 kg, hosszú barna haja és kékes-szürke szeme van, meg pisze orra, amit imádok.

Belsőre: a legaranyosabb, legkedvesebb, legönzetlenebb férfi, akit csak ismerek, igazából a "tiszta szívű" kifejezéssel minden fontosat elmondhatok róla. Leginkább ezzel, és a belőle áradó nyugalommal fogott meg, emiatt kezdtem randizni vele (akkor 120 kg is megvolt :D).

Ezen kívül jó humorú, intelligens, laza, családcentrikus, érzékeny, rocker lelkű.

2013. dec. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Belso: figyelmes, velem nagyon beszeldes, neha le se tudom loni, ; ttarsasagban is sztorizgat, de nem o van a kozeppontban, mondjuk ha megszolal mindenki nagyon figyeli ( tartanak tole a kulseje miatt) velem nagyon kedves, masokat se bant - ez nekem fontos, ismertem kamukedves pasit, nem szeretem az ilyet- segitokesz, kicsit neha esetlen - bukdacsolt mar nalunk parszor- de amugy magabiztosnak mutatja magat - pedig nincs sok onbizalma, nem az a nagy baratkozos tipus, viszont megvan a sajat barati kore meg gyerekkori baratai is vannak felnott fejjel, erzelmes- ha masok nem latjak, fantaziadus a szexualitasa, gyenged

Okos, melle pedig nagyon-nagyon tanult, muvelt.

Vicces, vannak hulye viccei is, de mindig megnevettet.

Igenyes, jo izlese van, figyelmes. Bujos- privatban.


Kulsore:

Nem tul magas, izmos, vallas, kopasz, helyes ferfias arcel - kicsi kedves orr- kis kolyokkepe van na meg valahogy megis olyan pasis.

Masok tartanak tole xD eleinte en ranezesre bekepzeltnek gondoltam, na meg nem gondoltam volna hogy ennyire tanult, mert tul izmos a sztereotipia szerint hogy okos legyen, de aztan beszelgettunk es rajottem rendes gyerek ez :)

2013. dec. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

utolso vagyok: mi fogott meg benne:

hat hogy jo izmos volt, cuki az arca a pici orra miatt, viszont melle ferfias is.


Aztan a farka :) most hulyen hangzik, de szexkapcsolatnak indult, en nagyon sokat dolgoztam akkoriban. Meg o "trofea" volt nekem, igen nekem a nonek a pasi. :) gondolom eleinte neki en is.


Aztan ahogy egyre tobbet beszelgettunk ohatatlanul beleszerettem a szemelyebe is.

Mar elmult a lila kod, latom, hogy nem tokeletes, de azt hiszem ez az igaz szerelem, hogy nem hogy csak elfogadom a "hibait", hanem szeretem oket, veluk egyutt szeretem a ferfit, es ha pl. arra gondolna hogy megmutteti az elallo kis fuleit lebeszelnem rola - nekem o IGY kell, ahogy most van, en ot igy szerettem meg es igy is szeretem.

2013. dec. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Orosz :)


Na jo, bovebben :)


Egy nagyon osszetett szemelyiseg. Otthon o a legedesebb, legkedvesebb, legaranyosabb pasi a vilagon, a munkajaban pedig pont az ellenkezoje. Kemeny es hidegveru.

Iszonyatosan hiu, ha o reggel megcsinalja a hajat, ahhoz este 11-ig tilos hozzaerni, kb. 5x annyi ruhaja van, mint nekem(pedig ram gyenge jelzo a plazacica), 5 km-es korzeteben erezni lehet a kb. 20 liter Drakkar Noirt.....szoval nagyom ad magara :)

Ugy szexel, mint egy allat, eloszor kicsit megremultem, de vegulis nem banom, mert ennek ellenere, ha nekem valami nem koser, azt nem erolteti, es ez tok jo :)

Szeret inni.....de ez tipikus orosz tulajdonsag.....azthiszem.

De mint irtam, itthon maga a megtestesult josag, a tenyeren hordoz, lesi minden kivansagomat, es ezt annyira imadom benne :-))

Kulsore pedig......magas, izmos, szoke, kekszemu, es emelle meg van egy olyan szexualis kisugarzasa, hogy az elso randinkon magatol csuszott le a bugyi rolam..... :D

2 eve vagyunk egyutt, es mar 21 hete varjuk az ikreinket :))

23N

2013. dec. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ja es hogy mi fogott meg benne?

Igazabol erre nincs jo valasz. Ugyanugy megfogott az az edessege, ahogy velem viselkedik, mint pl. a tetkoja. Tehat minden.

Na meg persze az sem utolso, amilyen iszonyatosan szexin beszel oroszul.....waaaa :D <3

23N voltam :)

2013. dec. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Külsőre: 170 cm, 90 kg, barna szem, barna haj. Pont az esetem. :)

Belsőre: Magabiztos, határozott, erős, talpraesett, ugyanakkor végtelenül érzelmes, kedves, gyengéd. Szenvedélyes, ragaszkodó és nagyon jó a humora.

Nincs egy tulajdonsága, amibe beleszerettem volna, az egész lénye fogott meg, pedig eredetileg egyéjszakás kapcsolatnak indult.

2013. dec. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kulső: hosszú, barna haj, barna szemek, szeplős, 90 kg és kb 178 cm, kisfiús arca van, de aranyos a kisugárzása, de sokaknak első látásra egy bunkó parasztnak tűnik.

Nagyon szókimondó és nyersen fogalmaz. Picit érzéketlen, de ebből adódóan bármilyen kedves gesztusán meghatódom. Ha kettesben vagyunk nagyon tud szeretni, barátok között kicsit hidegebb, amit még szeretek, hogy harcolunk a "gyeplőért", persze viccesen, így például volt, hogy térdenállva könyörgött, hogy engedjem el inni, vagy ő emelt fel hirtelen ötlettől vezérelve és vitt el oda, ahova nekem nem volt kedvem menni. Szeret viccelődni, ha kapok tőle egy ajándékot mindig van benne olyasmi, ami számunkra egy vicces történettel bír.

Mindent szeretek benne :)

2013. dec. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!