Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a férfi "kemény", szókimond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi "kemény", szókimondó, sokszor bántóan nyers, néha túl büszke de 2 éve van a kapcsolatban, és hűséges, figyelmes, törődő, szeretheti igazán a barátnőjét?

Figyelt kérdés
Sokszor elbizonytalanodom.
2013. dec. 23. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Mintha az én barátomat írtad volna le!Sajnos neki ilyen a természete,ezzel együtt kell elfogadnod,ha vele akarsz maradni.Ha egyébként nem csalt meg,nem tett ellened bántó vagy aljas dolgokat,akkor van esélyetek együtt maradni,viszont ehhez egymás hibáit tolerálni kell.Ha ez nem megy,akkor nem leszel boldog vele,tehát nem hozzád való.Azon érdemes elgondolkodnod,valójában mennyire tudtok egymással kijönni,pláne,ha sok időt töltötök együtt.Nálunk működik még a dolog.
2013. dec. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
MI A KÉRDÉS!!!???
2013. dec. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1.-nek köszönöm! A 2 év alatt mindvégig korrekt, megbízható volt. És felelősségteljes. Csak néha olyat, és főleg úgy mondja, hogy nem tudom, szeret-e...De aztán mindig bebizonyosodik, hogy igen. Csak több megerősítés kéne.

2.-nak: Miért nem érthető a kérdés???

2013. dec. 23. 21:12
 4/6 Tarnolf ***** válasza:

Nem, az ilyen ember nem szeretheti....jó ég, már miért ne szeretne?! Azért, mert túl őszinte és van saját véleménye????


Te lány/nő, el ne dobd magadtól, mert manapság szinte csak képmutató kis hazug nyálgépet találsz. Ritka az olyan ember, mint a barátod.


Leírtál majd' minden olyan tulajdonságot, amit nő csak elvárhat (legalábbis én ezekről hallottam, hogy ez kell a nőnek-> hűséges, törődő, figyelmes) szóval szerintem örülj, hogy ilyen barátod van. És mint mondtam szerethet téged(vagy már szeret is).

2013. dec. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsónak nagyon köszönöm! Közben rájöttem, hogy teljesen igazad van, én is ugyanezeket gondoltam.
2013. dec. 23. 23:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy jól alakulnak a dolgaitok. Én is ilyen régi vágású nyersebb pasi vagyok, és sokszor sírt már a barátnőm (a korábbiak is) a modorom és a stílusom miatt. Viszont nyolc éve vagyunk együtt, és soha sem csaltam meg! :)
2014. ápr. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!