Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk, Ferfiak. Ha van felesege...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, Ferfiak. Ha van felesegetek akkor miert vannak egyesek mas csajokal. Hosszu ideig?

Figyelt kérdés
2013. dec. 24. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert nincs otthon izgalom, és néha jó férfinek érezni magam, nem egy mesterembernek, aki mindent megjavít aztán kap cserébe kaját, merthát, mérnök vagyok, értenem kell hozzá.

Nagyjából ezért.

2013. dec. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mert ellaposodott a kapcsolat, mert a feleseg elhagyta magat. Mert otthon nem kap elismerest. Es aztan jon valaki aki megadja neki a szeretetet, az elismerest, aki mellett ferfinak erezheti magat.


En vagyok a masik. Pontosan nem tudom, hogy mi van neki otthon... de gondolom, ha nem boldog, marpedig nek boldog, akkor nem a legjobb a kapcsolatuk. Neha van par elszolasa, hogy van aki csak a shoppinghoz ert, sok no elhagyja magat es utana onsajnalatba merul, nem latja mar az anyatigrist, nem erti mit kell napi haromszor 3 oran at fozni. A felesege nem dolgozik, mindene megvan, csak a haztartassal, a csaladdal es magaval kene foglalkoznia - anyagi gondok nincsenek, mint irtam dolgoznia se kell, megse tunik ugy mintha ezt a par "akadalyt" jol venni, bezzeg masok munka mellett csinaljak mindezt es nincs meg az anyagi stabilitas se, megse hagyjak el magukat. A ferjet a gyerekek tartjak otthon, oket nagyon szereti, aranyosak nagyon a kicsik :) Nekem csak 10 ev mulva lenne eselyem, mondjuk most azt mondta "mindennek van egy kis eselye" de nyilvan nem vele tervezem az eletemet, neha eljatszom a gondolattal, de randizom masokkal is, keves sikerrel...

2013. dec. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mert nincsgerincem
2013. dec. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!