Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki időt kér egy hosszab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki időt kér egy hosszabb kapcsolatban miért keres mást amíg a másik őrlődik?

Figyelt kérdés
1 hónapja időt kért a barátnőm, és most mégis pasizik. Miért jó ez neki? Vagy miért nem mondja meg hogy már nem akar velem lenni?
2013. dec. 24. 12:30
 1/6 anonim válasza:
Nem akar megbántani, de másra vágyik. Én is így voltam sokxor, de rályöttem, hogy jobb bevallani az érzelmeket, ha már nincsenek, vagy nem olyanok amnilyet a barátom akarana hogy legyen.
2013. dec. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert nem szeret, nem logikus?
2013. dec. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de mondaná meg hogy nem szeret, hogy lezárjam.. de így arra várok hogy írjon..
2013. dec. 24. 12:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Dobd ki a pcsaba, lenyegeben megcsalt...

egy kapcsolatot nem lehet felfuggeszteni... ez az idokeres is marhasag, erzelmeken nem lehet gondolkodni.... elveket lehet krealni hozza, de csak belemagyarazas... iamikor egy ember nem erzi jol magat a parjaval, akkor oont hogy nem elszigetelodni kellene, hanem leulni es beszelgetni, aztanncsinalni valami olyan programot amit mindketten szeretnek (programot, nem aktust!)

szoval lenyegeben a baratnod a szunettel csak legalizalni akarja azt, hogy a kapcsolat kozben masokkal kavarjon.. ha azt mondod neki, hogy megcsalt akkor azt mondja ra, hogy nem, mert szunetet kert a kapcsolatba.... hat hagd meg magad kisanyam, ennyit ersz, az ilyen "no" nem erdemli meg egy ferfi turelmet!

2013. dec. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az nem kapcsolat ahol időt kell kérni.
2013. dec. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A.R. ***** válasza:
BASZK!, ugyanez történt velem szórol szóra, 1 hónap időkérés és pasizás ezerrel. Haver csak egy tartalék vagy ha nem lesz jobb. Nincs ennél megalázóbb helyzet. Lépj le mert engem is lekoccoltatott mikor talált jobban. Ha nem lépsz le madár vagy és semmibe se fog tartani.
2013. dec. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!