Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Liza6789 kérdése:

Veletek volt már úgy?

Figyelt kérdés
veletek volt már úgy hogy a párotok nem volt annnyira szép de a belsőjét nagyon szeretéttek . és ezért jötetek össze vele ??

2013. dec. 24. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:

igen nem is egyszer

21L

2013. dec. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerettem benne lenni.
2013. dec. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Igen. Nem volt egy szépségkirálynő de a májából készült ragu nagyon finom volt.
2013. dec. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2013. dec. 24. 14:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, 2 éve vagyunk együtt :) A barátom csúnyácska meg kövér bár szépen leadott, én ajánlottam fel a segítségem mert elég kétségbe esetten láttam őt kocogni mi felénk mivel én is arra jártam így társultam hozzá hogy ne legyek egyedül, szívesen futottunk együtt, meg tornáztunk is. És ez összehozott minket, megismertem nagyon aranyos, jó lelkű ember, nem véletlen hogy összejöttünk.
2013. dec. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, többször is. Valójában soha nem is szerettem a klasszikus szépségeket.
2013. dec. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja, elfelejtettem szignózni:

Egy szervkereskedő

2013. dec. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!