Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rövid történetemet leirtam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rövid történetemet leirtam, tanácsokat is várok! Normálisakat. Mit tegyek? 22L

Figyelt kérdés

Adam Joyrider Visszaszerzem az exem c. könyv meg van valakinek? vagy egy másik ami hasonló témával foglalkozik?


Szóval arról lenne szó hogy Én egy 22éves lány vagyok aki volt már ugyan szerelmes, de sosem szerették viszont. Fél éve megismertem egy fiút, teljesen más volt mint az eddigiek, hatalmas elvárásaim vannak a férfiakkal kapcsolatban, ő mindenben megfelelt, nagyon hamar megnyiltam neki, szinte 1 hét után úgy éreztem, hogy ezeréve ismerem, és ezzel ő is igy volt,nem csak a szerelmem de a legjobb barátom is lett. Nem játszottam meg magam előtte sosem,mindig önmagamat tudtam adni,sorolhatnám még itt a dolgokat de röviden, minden tökéletes volt, ő már tervezte velem a jövöjét,bemutatott a családjának, sok szeretetett kaptam tőle. Fél évet voltunk együtt, tudom nem sok idő, de mégis úgy érzem, nekem ő az igazi...a kapcsolatunk november közepén romlott meg, a volt barátom nem olyan volt velem mint előtte,kérdőre vontam természetesen de nem adott rá normális választ csak hogy ő nem vette észre magán a változást. Eltelt pár hét és szinte alig beszéltünk,majd mivel én nekem borzasztóan rossz volt igy és csak szenvedtem igy hallgattam a barátaimra és szakitottam vele,mert hogy inkább szenvedjek pár hétig mint hónapokig húzzam igy vele. Tehát megtettem,normálisan váltunk el,nem "tányércsapkodva". Azóta eltelt több mint 3 hét,nem beszéltünk semmit,csak most karácsonykor kellemes ünnepeket kivántunk egymásnak és ennyi.


A helyzet az hogy ha le voltam kötve elvoltam, de nagyon sokat gondolok rá,mindennap, az utóbbi napokban eléggé a padlóra kerültem, csak sírok, hiányzik,nem tudok mit csinálni. Viszont úgy érzem hogy Ő tökéletesen meg van nélkülem... A lényeg hogy tanácsokat szeretnék hogyan kapjam vissza és legyünk megint boldogok, illetve ha valakinek meg van a fent emlitett könyv, az eltudná e nekem küldeni? Előre is köszönöm, normális válaszokat várnék!


2013. dec. 25. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszek ezekben az exes dolgokban. Egy kapcsolatnak nyilván nem véletlenül lesz vége. Utána már csak kompromisszumokkal teli szenvedés lesz.
2013. dec. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbálj vele beszélni , hogy hol rontottátok el. Őszintén mond el a véleményed és ő is tegye ezt , aztán vagy találtok megoldást vagy nem.
2013. dec. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"nem olyan volt velem mint előtte,kérdőre vontam".

Gondold végig: adott egy kapcsolat, amiben mindkét fél szeretne elégedett lenni önmagával, a másikkal is. Nem tudja pontosan, hogy mit vár a másik, ha pedig szembesíted vele, hogy neked nem jó, akkor csak azzal szembesül, hogy neked nem "elég jó". De nem tudja, hogy mit is kéne tennie... olyan elvárásokkal szembesül, amelyeknek nem tud megfelelni.

Egy kapcsolat akkor működik, ha egyrészről őszinte is nyílt a kommunikáció (tehát te magad is pontosan tisztában vagy azzal, hogy mitől lennél elégedett, és ezt képes vagy asszertíven kommunikálni), illetve ha nem vagy elégedett a kapcsolattal, akkor teszel érte, hogy olyan legyen, amilyennek szeretnéd. (Nem a másiktól várod el!)

A kapcsolatokhoz bizony fel kell nőni. Ha ez nincs meg, akkor a csodareceptek nem fognak működni. Ha visszaszerzed is, akkor is újra el fogjátok szúrni. Tanulj meg inkább "kapcsolatul", és akkor van esélye a visszaszerzésnek is, a kapcsolat működtetésének is.

2013. dec. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Imadom, ha kerdeznek, es kisnovellat irnak a magyarazathoz, de a lenyeg nincs benne. Tehat megkerdezem: miben valtozott meg a baratod novemberben pontosan?
2013. dec. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Abban változott, meg hogy Ő szeptemberben egyetemista lett egy másik városban,és minden hétvégén hazajárt, ezzel nem is volt gond mivel szinte csak 4 napot nem találkoztunk, de minden este skypon 2-3 órákat beszéltünk. Novbember elején elkezdett nekem irkálni egy másik srác amit én a barátomnak elmondtam természetesen tudott róla, féltékeny is volt,ez hétköznap történt és amikor hazajött és találkoztunk teljesen más volt velem, alig csókolt meg a kezemet se fogta meg szinte,megkérdeztem mi a baj? és ő azt mondta hogy ez a srác,hogy én miért beszélgetek vele,meg ugy érzi mivel most kevesebb időt tud rám szánni az egyetem miatt igy majd ott hagyom, megmondtam neki hogy ez hülyeség,eszem ágába sincs ilyesmit tenni, nos utána 2-3napig normális volt, aztán elkezdett bunkózni,lemondta a találkákat,meg kb 1órát volt velem,akkor is mindenbe belekötött, hogy hogy iszom a forrocsókit,most miért nevetek..stb..alig keresett akkor is amikor itthon volt, ez kb 3 hétig igy ment,és november végén szakitottam vele.Ahogy emlitettem normálisan váltunk el,de viszont azt mondta nem tudja mi történt vele az utobbi időben, de nem érezte már azt amit a leginkább kellet volna és érezte h vége lesz akart javitani rajta de nem ment neki és hogy sajnálja h szenvedtem miatta az utobbi időben de ha bármikor szükségem van rá kereshetem,segit amiben tud.( nem érezte azt,de előtte pár héttel még drámázott a srác miatt ?! )Én a szakitáskor csak megkértem h egy ideig ne beszéljünk. 3és fél hete már h semmit nem beszéltünk,tegnap irtam neki hogy boldog karácsonyt, ő is viszont ezt kivánta és ennyi.
2013. dec. 25. 13:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, normális férfiember rövidtávon beleőrül abba, ha egy lány összes elvárásának meg kell felelnie. Nekem nagyon úgy tűnik, hogy nem ment olyan jól neki az első félév, otthon se lehet minden rendben, és amúgy is feszengett előtted, de nem tudom hány éves, mi az előélete, úgyhogy ez csak egy sejtés.
2013. dec. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!