Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak vagy mivel kössem le magam? Nagyon hiányzik.

Figyelt kérdés
Barátomat vasárnap óta nem láttam elvileg ma jöttek/jönnek haza rokonlátogatásról de élet jelet nem adott magáról én meg nem mertem felhívni mert ha a ritkán látott családtagokkal van nehogy már telefonon zaklassam.. Nem tudom lekötni magam,mindent kimostam, felporszívóztam,felmostam, mosás, szegény, ablak takarítás, minden meg volt.. Befestettem a hajam, kicsit rendbe hoztam magam és most ott tartok,hogy azt se tudom haza értek e vagy nem ilyenkor felhívni nem illik, aludni nem tudok,étvágyam sincs, nem tudom milyen zenét hallgassak vagy filmet nézzek mert egyik se köt le.. Barátok nem mozdulnak ki egy sétára se..
2013. dec. 25. 23:23
 1/8 A kérdező kommentje:
*szekrény
2013. dec. 25. 23:24
 2/8 anonim ***** válasza:
írj neki smst :)
2013. dec. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Milyen aranyos, hogy ilyen figyelmes vagy:)

Olvasás, internet, esetleg valami film vagy kedvenc sorozat? (Vaagy anime,bár nem tudom, hogy állsz vele:S)

2013. dec. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Költőnő? ***** válasza:
egy kedves, érdeklődő sms?
2013. dec. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nincs pénz a telomon ezért akartam felhivni itthoni vezetékesről. Összes kedvenc sorozatomat végig néztem már az olvasás nem köt le :/
2013. dec. 25. 23:31
 6/8 anonim válasza:
Tóparti ház!!Mint film nézd meg!!
2013. dec. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Olvass, az mindig jó.
2013. dec. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Facebook, Youtube, Gyakorikerdesek.hu, stb...

Próbálj megválaszolni egy-két okos kérdést ezen az oldalon, én is azt teszem, amikor unom magamat... ;)


Am. az én szituációm is hasonló, csak egy kicsit komplikáltabb...az én Barátnőm Németországban dolgozik, november közepén láttam utoljára, legközelebb január közepén láthatom...addig csak Skype, meg Facebook, és beszélni sem tudtam Vele beszélni a "Boldog karácsony!"-on kívül pár szót kb. 4 napja...


Főzz valami finomat esetleg, vagy ha dohányzol, gyújts rá egy cigire, közben lehet agyalni az élet nagy dolgain!!! ;)

2013. dec. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!