Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hagy békén?

Figyelt kérdés
Augusztusban szakitottam a barátommal mert rájöttem hogy van egy másik nő az életében és azóta is együtt vannak.Csak azt nem értem hogy akkor miért irogat nekem állandóan ilyeneket hogy hiányzok ugye? meg hogy ugorjak át hozzá mert hogy ő is meg én is egyedül vagyok stb ilyen szövegek.Nem szoktam reagálni az irományaira de próbálom magam túl tenni már a szakitáson és akkor időnként mindig jönnek tőle ilyen üzenetek.Mobilszámot nem szeretnék cserélni mert sok ismerősömnek ez van meg adva.Nem igazán értem hogy ezt miért csinálja velem? Nem tudja magát túl tenni a szakitáson? Nekem is nehéz de ha állandóan rám irogat még nehezebben fog menni.Miért nem elég neki a jelenlegi barátnője és felejt el engem?
2013. dec. 26. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:

De te sem teszel semmit ellene vagyis neked is bejön hogy irogat.

Szólj a jelenlegi csajának hogy állítsa le.

2013. dec. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen az tervbe van véve hogy szólok a nőjének,csak kicsit bonyolult mert a csaj nem mindig tartózkodik ott,vagyis valahogy ki kell lesnem hogy mikor van épp nála.
2013. dec. 26. 13:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Sztem ne a csajának szóljon már, hanem neki.
2013. dec. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szólj neki, hogy hagyjon békén.
2013. dec. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

neki valószínű hogy szolt

de az ilyennel csak ezt lehet aztán szépen pofára esik

2013. dec. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
neki már tudtára adtam hogy hagyjon békén,mindenképpen a nőjének szólok ha kitudom figyelni hogy a csaj is ott legyen mert nem minden nap tartózkodik nála.Szeretném a csaja elött leégetni hogy megtudja a nő hogy milyen szenya egy alak és hogy tulajdonképpen így őt is átveri.
2013. dec. 26. 13:37
 7/9 anonim ***** válasza:
velem is kb hasonló szitu van
2013. dec. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
csak ilyenkor nem értem az észjárását hogy ha szakitanak vele akkor nem tudja magát túl tenni és azért irogat rá az exére? vagy miért?
2013. dec. 26. 13:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Sztem marhára nem tudja mit is akar. Sok ilyen pasival volt dolgom, de sose lehetett megfejteni,h mit miért csinál :) Ez a legrosszabb.
2013. dec. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!